Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megis mit akar? Nem ertem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit akar? Nem ertem, pedig tobbszor is kerdeztem de a valasz semmi.

Figyelt kérdés

arrol lenne szo,van egy helyes fiu akivel meg a nyaron talalkoztam,jol egyeztunk minden,es most ujra talalkoztam vele,jott tobbszor is hoozzam,elvagyunk eleg jol,mint akik jarnak de megsem,semmi,(lefekudtunk)kerdeztem is tole hogy mit akar,mi legyen kettonk kozt,valami komolyabb,de aztmondta hogy nem,mert nem akar kapcsolatot,de en Szeretem nagyon is...elso igazi talalkozasunk meg nyaron volt kulfoldon,aztan en hamarabb hazajottem,o csak oktoberbe jott haza,el is jott hozzam tobbszor is,elotte en hivtam,es szolt is hogy jon,de multheten csak csorog a telefonom es mondja hogy nezek ki az ablakon,es hat mar ittvolt nalam,egy szo nelkul,es a napokban is beszeltem vele es mondta hogy jon 7vegen hozzam.En ennek nagyon orulok,hisz szeretem,de megsem ertem o mit akar tolem,legalabbb tetszem neki?vagy kesobb komolyabban gondolna?szerintetek..



es mindenkit nagyon szepen kerek hogy csak normalis valaszokat irjatok:) egy zaklatott lany:( ...


2010. nov. 10. 21:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ez az,ettol felek hogy meg ennyi sem lesz koztunk,ha jobban eroltetem
2010. nov. 10. 22:10
 12/22 anonim ***** válasza:

És kedves Moszuke, dugod a csajt, akitől nem akarsz semmit? Miközben ő akar tőled valamit? Már ez gciség szerintem.

Kedves kérdező, ne akard a szex kapcsán befolyásolni. Legalábbis megvonással ne, azt a pasik utálják.

2010. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem megvonassal gondoltam,de en meg mindig remenykedek hogy hatha,igen,lesz tobb is mint szex:(az eletemet is tudnam erte adni
2010. nov. 10. 22:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem fog becsülni, ha azt tapasztalja, hogy a libidód erősebb a méltóságodnál.
2010. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
akkor megis mi tevo legyek?folyatassam?ti mit csinalnatok a helyembe?
2010. nov. 10. 22:24
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos: szexet csak a kapcsolat létrejötte előtt vonj meg. Kapcsolat. Nem egy hetes találkát jelent és nem is 1-2 hónaposat. Amikor már ismeritek egymást (kb 4-6 hónap), akkor leeht kapcsolatról beszélni és jöhet a szex gondolata is.


De a srác megmondta, igaz meggondolhatja magát. Csak tudod mi a gond? Hoghy már lefeküdtél vele. Ez hiba volt.

2010. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja, nem is válaszoltam a kérdésedre: maradj a seggeden. De tényleg. Aztán vagy lesz kapcsoalt vagy nem, 50-50%. Viszont ha hyaggatod, meg hajkurászod, akkor ezek az esélyek megváltoznak.
2010. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Legfeljebb barátságot ápolj vele, többet ne engedj.
2010. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
de mostmar nem mind1?mar ugyis lefekudtem vele.
2010. nov. 11. 08:23
 20/22 anonim ***** válasza:

ha kerek-perec megmondta h nem akar kapcsolatot,tartsd ehhez magad. egy jót tehetsz,ha nem vagy folyton elérhető. úgy értem h ha találkozni akar,nem kell mindig ráérned.

valszeg neki most ez épp elég: van egy kedves lány,aki mindig kéznél van.

nos,akkor láthatod h ebből kisül-e valami,ha nem leszel mindig kéznél. ha hív,ne vedd fel. csak másnap hívd vissza. sms-re ne válaszolj rögtön.ha jönne,mond neki h neked csak ekkor meg akkor jó.


ezzel 2 dolgot érhetsz el: rájön h fontos vagy neki-ez neked jó

rájön h nem kellesz neki-ez is jó neked,hosszú távon mert nem leszel kapcarongy


hidd el nem a levegőbe beszélek,volt ilyen pasim. nyáron összejöttünk,szexeltünk,azt mondta h neki aztán nem hiáynzik a kapcsolat,amikor mind2en ráérünk,talizzunk,ennyi.

na,jó,gondoltam,ehhez is tartottam magam. éltenm a kis életem,és nem ugrottam első szóra,pont úgy kezeltem aogy ő engem: ha éppen nem volt jobb dolgom taliztam vele.

egy idő után elkezdte h miért nem hívom? hol voltam ekkor,meg akkaor?

én meg kérdeztem h mégis mit érdekli,nem járunk???


következő talinál rámnézett és azt mondta: szerelmes vagyok beléd. ez 3 hónappal azután volt h megismertem.


6 évig voltunk együtt,és "csak" az volt a baj h ő még nem kart családot én meg igen


szóval csak ügyesen!!!

2010. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!