Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megis mit akar? Nem ertem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit akar? Nem ertem, pedig tobbszor is kerdeztem de a valasz semmi.

Figyelt kérdés

arrol lenne szo,van egy helyes fiu akivel meg a nyaron talalkoztam,jol egyeztunk minden,es most ujra talalkoztam vele,jott tobbszor is hoozzam,elvagyunk eleg jol,mint akik jarnak de megsem,semmi,(lefekudtunk)kerdeztem is tole hogy mit akar,mi legyen kettonk kozt,valami komolyabb,de aztmondta hogy nem,mert nem akar kapcsolatot,de en Szeretem nagyon is...elso igazi talalkozasunk meg nyaron volt kulfoldon,aztan en hamarabb hazajottem,o csak oktoberbe jott haza,el is jott hozzam tobbszor is,elotte en hivtam,es szolt is hogy jon,de multheten csak csorog a telefonom es mondja hogy nezek ki az ablakon,es hat mar ittvolt nalam,egy szo nelkul,es a napokban is beszeltem vele es mondta hogy jon 7vegen hozzam.En ennek nagyon orulok,hisz szeretem,de megsem ertem o mit akar tolem,legalabbb tetszem neki?vagy kesobb komolyabban gondolna?szerintetek..



es mindenkit nagyon szepen kerek hogy csak normalis valaszokat irjatok:) egy zaklatott lany:( ...


2010. nov. 10. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hát szntem kérdezgesd még egy darabig hátha feladja és elmondja hogy mit is akar valójában
2010. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Jah, vagy belefárad a nyaggatásba...

Ha szereted, legyél vele türelmes. Majd kitalálja, hogy mit akar. Egyelőre dugni, de ebből még bármi lehet.

Tetszeni tetszel neki, különben nem keresné a társaságodat. Csak még nem tudja, mit akar. Ne siettesd, azzal csak elrontod.

2010. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elég világosan megmondta, hogy nem akar kapcsolatot.
2010. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
szerintem csak sexelni akar veled semmi tobb
2010. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
vagy lehet az ő részéről még nem olyan erős a vonzalom mint a te részedről próbáld elcsábítani valamivel minél közelebb keríteni magadhoz érzelmileg talán leet e a baj nem tudom remélem tudtam segíteni :)
2010. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszokat:)



megis hogy tudnam elcsabitani?mivel?

2010. nov. 10. 21:59
 7/22 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ne feküdj le vele.
2010. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
utolso,hidd el mostmar nem fekudnek le vele,hisz ez mar mind1...nem lattam magamtol mikor megtortent:(
2010. nov. 10. 22:05
 9/22 Moszuke ***** válasza:
100%

ha nem akarja a srác akkor bármit tehet a csaj abból nem lesz érzelmi kapcsolat.


nálam legalábbis ez így működik.. csinálhat bármit a lány ha én telibe szarom az arcát.. maximum egy idő után megunom és kerülni fogom őt... ha folytatja akkor előveszem neki a tapló énem. ha annyira akarja tudok g&ci is lenni... sőt.. akkor vagyok elememben:)


bár én csak szexpartnereket nem tartok, ez a különbség

2010. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:(
2010. nov. 10. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!