Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nök is félrelépnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nök is félrelépnek egy stabil kapcsolatban is? Vagy inkább a férfiakra jelemzö ez?

Figyelt kérdés
Meg az ,hogy lehet hogy a munkahelyen a wcben is lehet szexelni,és nem rugják ki öket?
2009. jan. 10. 09:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a wcés dolgot a páromra ra munkahelyén a wcben csalt meg engemet!Az ilyet megengedik?Nem igaz valaki nem lássa öket meg?
2009. jan. 10. 09:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy mostmár nem a nemtől tenném függővé a dolgot, hanem az érzelmi intelligenciától.

A gond az, hogy a nők (akik nem a pics@ kategória) komplexebb érzelmekre képesek, és a bűntudat is jobban mardossa őket, ezért inkább az érzelmileg egyszerűbb férfiak (ez nem rosszindulat, nekik ez előnyt jelent) követik el a megcsalások nagy részét....követnék el legalábbis, de mostanában olyan nők vannak, hogy szégyellem a nemem...

Az biztos, hogy ő sosem csalnám meg az aktuális páromat. Ha úgy érezném, jön a kísértés, akkor megbeszélnén vele a dolgot, és vagy túljutnánk rajta, vagy szakítanánk. Így tisztességes.

2009. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én sem csalnám meg soha a páromat, ha kísértés van(pl olyan pasi a közelemben, aki megmozgatja a fantáziám),akkor megszakítok vele mindennemű kapcsolatot és találkozást, akkoris, ha mondjuk barátok voltunk előtte, és megsértődik...még jobb is, hiszen még inkább elérem amit szeretnék...vagy ha hirtelen vágyat érzek rá hogy legyen egy kis változás és elkezdek fantáziálni másokról, akkor megváltoztatok valamit a szexuális szokásainkban, hogy másképp hasson....és ez még a páromnak is jó, mert ő is kedveli az izgalmakat :)
2009. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre azt mondanám...férfiakra sem jellemző,csak vannak olyan férfiak,akik képesek megcsalni a párjukat!Ugyanez valószínű nőknél is előfordul,de a férfiaknál sem kell általánosítani,én pl. soha nem csalnám meg a párom! :)
2009. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
igen vannak nők akik ugyanúgy félre lépnek mint a férfiak...sőt nem is hinnéd h milyen sokan. ha a férfiak megteszik, a nők miért ne tennék?...nő vagyok, és szomorúan hallom és tapasztalom hogy sok bnőm, és más nők mennyire csalják a párjaikat :S az én páromat is a nők csalták, nem ő..de persze a férfiakra is ugyanúgy jellemző...vadász ösztön -_-' XD
2009. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos a mai világban már az is felütötte a fejét(hogy az emberek -férfiak/nők- divatból csalják meg a párjukat.

Hallja az egyik üresfejű,fenékriszáló,nemlépek a földre kisasszony/anyuka hogy a barátnője/kolléganője mit is csinált.Na nehogy már lemaradjon a szomszéd mögött?Neki is meg kell mutatni!

Míg nem volt állandó partnerem én is élveztem ezeknek a pillangóknak a gyümölcsét.A divatot követni kellett.Ha meg ezeknek az embereknek ennyi eszük,inteligenciájuk van,hogy csak úgy egy kis kaland miatt tönkretesznek egy családot....?Meg is érdemlik.

2009. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez személyiségfüggő, nem nem függő, és az is számít, hogy kinek mi számít megcsalásnak.
2009. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

10:28 as válaszolónak üzenem:

Bár minden nő ilyen lenne a Földön!! Jó, hogy van még, aki így gondolja! Párom is ilyen! Köszönöm!!

2009. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10:28 vagyok ... köszi :) de ez függ a páromtól is :) ha ő nem lenne ilyen odaadó és szerető, bizonyára én sem ilyen lennék...kettőn áll a vásár, azt szokták mondani :)
2009. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem lássa meg őket. Nem látja meg őket. A lássa az felszólító mód, e/3. Nem lehet, hogy csak nem bírta a műveletlenségedet?
2009. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!