Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehet el a fiúm? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet el a fiúm? (bőv. Infó lenn)

Figyelt kérdés

Keresztény családban nevelkedtem, és tisztelem is a vallásomat, így megfogadtam, hogy nem fekszem le a senkivel a házasságig.

Nemrég összejöttem egy fiúval, akit nagyon szeretek és ő is engem.

A szexről már beszéltünk, hogy korai, de annyit megengedtem neki, hogy a melleimet megfogja. Szerintetek ez baj?

16/L


2010. nov. 10. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Sok boldogságot, példás a viselkedésetek!
2010. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy ilyet is olvasni itt! Mi is Isten parancsaihoz igyekszünk igazítani az életünket, a férjemmel 6 évig jártunk, én 18 voltam, ő 23 amikor megismerkedtünk és meg tudtuk várni a házasságot. Néha rettenetesen nehéz volt, a férjemnek nehezebb mint nekem, de elmondhatom, megérte. Most tökéletesen boldogok vagyunk együtt, már 4 éve és van két gyönyörű gyerekünk is. Hogy meddig szabad elmenni? Ezen mis is sokat dilemmáztunk. Van egy könyv, pontosan nem emlékszem a címére, talán Igazi szerelem, az ezt a témát boncolgatja. A szerint csak azokat a területeket szabad simogatni, érinteni, amelyet a fürdőruha szabadon hagy. Ez a könyv már nem sokkal házasságkötésünk előtt került a kezünkbe. :-) Sok sikert!
2010. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
utolsó, ki a szerzője a könyvnek? érdekelne :))
2010. nov. 11. 19:47
 14/18 anonim válasza:
100%

A könyvajánlós vagyok. Rákerestem a neten és megtaláltam. Mary Beth Bonacci írta. Itt egy link, ahol olvashatsz róla, tényleg nagyon jó könyv, érdemes beszerezni.

[link]

2010. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
hát ez jó dolog :) legalább majd nem akar lefeküdni veled amíg össze nem házasodtatok
2010. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Jajj, de rossz lenne, ha egy ilyen csajba szeretnék bele...
2010. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ajanlom neked a Spielhoznit, Varga Petertol. Ahol arulnak vallasos konyveket, ott megtalalhatod, de neten is rakereshetsz. Nagyon szuper konyv, nekem sok mindenre ravilagitott:)
2010. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is ilyen vok, csak nekem nincs bnőm, szal nem is áll fenn a veszélye ilyen dolgoknak. Am van ez az oldal:

[link]

Én elolvastam, sztem tök jó, hogy ezt így elmagyarázták. Mindenképpen olvasd át. Főleg azt a fejezetet, amit küldtem, de mind a 12 elég hasznos.

Am a mellfogdosásból akkor lehet baj, ha csak jobban felizgat. Ne izgassátok egymást, mert nem kéne a házasságig kielégülni. Az izgatás meg a kielégülési vágyhoz vezet. Érted...

Am sok sikert, remélem betartjátok. Remélem a srác is keresztény, mert kül sztem nem is tudja tisztelni ezt a tulajdonságot benned és csak megfektetni akar meg kihívást jelentesz neki.

Egyébként ez meg nem csak arról szól, hogy mit engedsz meg neki, hanem arról is, hogy ő miket fogad el. Mert ha pl egyszer csak ledobod magadról a ruhát amikor kettesben vagytok, akkor az lenne a helyes viselkedés, hogy visszaadja rád. Szal nem csak rajtad múlik. Mind2-en uralkodnotok kéne magatokon. A fiúk meg ugye szeretik sajnáltatni magukat, hogy milyen kanosak és dugni kell, mert a többiek is azt csinálják és már nem tudják hova dugják be a farkukat. Am annyiban igaz, hogy vannak hormonok is, de ezeken uralkodni lehet.


20f

2010. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!