Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehet el a fiúm? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet el a fiúm? (bőv. Infó lenn)

Figyelt kérdés

Keresztény családban nevelkedtem, és tisztelem is a vallásomat, így megfogadtam, hogy nem fekszem le a senkivel a házasságig.

Nemrég összejöttem egy fiúval, akit nagyon szeretek és ő is engem.

A szexről már beszéltünk, hogy korai, de annyit megengedtem neki, hogy a melleimet megfogja. Szerintetek ez baj?

16/L


2010. nov. 10. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem gond : ) végülis a szüzességet akarod megtartani nem azt hogy hozád se érjen senki : )
2010. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem, hogy miket szabad csinálni egy vallásos embernek, így nem tudom megmondani mi az ami erkölcsösnek számít. De a mellünket a fiúnk mindig szokta fogdosni és petting is szokott lenni ha már szex nincs
2010. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen alapon az anális szex is rendben van, hiszen a szűzhártya sértetlen marad...
2010. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi gond nincs, de azt javasolnám, hogy keresd fel a Virtuális Plébánia fórumát (www.plebania.net, regelni kell), ott sok szó esett erről a témáról, és hasonló gondolkodású emberekkel beszélhetsz erről. Nem tudom, milyen felekezethez tartozol, ez róm. kat. oldal, de sztem itt nem is számít különösebben a felekezet.


Sok boldogságot!


25/N

2010. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem

de neked kell érezned, hogy meddig mehetsz el nyugodt lelkiismerettel

az biztos, hogy nem csak a lefekvés nem fér bele a helyes keresztény felfogásba, de már egy "jó erős" petting sem

2010. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm :))

különben a pettinggel ugyanúgy várni akarunk mint a szexszel :)

2010. nov. 10. 19:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem, a párod is hasonlóan gondolja

lám, vannak még csodák

Isten áldását a kapcsolatra!

2010. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

:) én is 16 vagyok, szintén vallásos, bár nem olyan megrögzötten. Barátom is vallásos (római katolikusok vagyunk) de én mondjuk nem tudnám elképzelni, hogy házasságig várjak.

De ez tisztelendő bennetek! Amúgy, kérdésedre válaszolva szerintem addig mehet el, amíg jónak érzitek:)

mióta vagytok együtt? ő hány éves? :)

2010. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is simán belefér minden ami ruhában történik, persze az egymás alsógatyájába, bugyijába nyúlkálás már nem annyira. Sok sikert a fogadalmadhoz. Vagy nagyon hamar férjhez fogsz menni, vagy megszeged szerintem. A horomonok elég erősek ám. De szurkolok, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd.
2010. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eggyik felet se zavarja h várni akarsz akkor áldásom rátok : )az meg hogy a melled megfogja : ) legyen az a legkevesebb : ) de arra figyeljél hogy ha sokáig együtt lesztek hogy a srác idő múlásával annyira szeret e mint előtte..mert a legtöbb sránál(persze vannak kivételek) a szex hiánya kioltja a lángo előbb utóbb :)
2010. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!