Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente csak egyszer találkozu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente csak egyszer találkozunk. Ez meddig mehet így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet a nyáron összejöttem egy lánnyal, és ugye nyáron minden nap találkoztunk szinte. De elkezdődött a suli.. ő is koleszba van,én is koleszba vagyok. Ráadásul két külön városban, elég messze egymástól. Hétvégén mindig találkozunk, és akkor elég sok időt töltünk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Én megbízok benne, és biztos vagyok abba, hogy ő is bennem. De nem tudom hogy ez így mennyire fog működni, attól félek hogy egy idő után "elhidegülünk" egymástól, vagy nem tudom. Persze az lenne a legjobb ha nem így lenne. De... na.. értitek.

Szóval, így működhet egy kapcsolat?


2011. szept. 25. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Talán pont ez fogja életben tartani, hogy nem vagytok mindig egymás szájában, megmarad a vágyakozás a másik után. Ennél sokkal nehezebb körülményeket is túlél egy kapcsolat, ha a felek tényleg szeretik egymást. :)
2011. szept. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
nekem 9 hónapig ment:D 16/f
2011. szept. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 évig így voltunk.Csak hétvégén találkoztunk.MAjd össze házasodtunk,és 3 év után el is váltunk..

Az igazság az,hogy a hétvégi találkák átka az,hogy képtelen vagy jobban megismerni,kiismerni a másikat.Hétvégén mindig a jó oldalát mutatja az ember,ezért állandóan "rózsaszín ködben" van..

Addig minden szép és jó.

Nem hiába mondják,hogy "lakva ismeri meg egymást az ember"

Amikor összeházasodtunk,és együtt éltünk derült ki,hogy sok mindenben nagyon is különbözőek vagyunk..

Szóval van sikerül vagy nem...

2011. szept. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 02:19

Mi is kb így voltunk. 3 évig, kicsivel több, mint 3 évig.

Nyáron együtt laktunk az igaz. 130km-s volt a távolság így felmentem a páromhoz nyáron aztán lejöttem 1 nappal suli előtt. Suliidőben csak szünetekben és hétvégeken.

2 éve lakunk rendesen együtt nekem hol van munkám hol nincs, neki van állandóan.

Most ott tartok, hogy fontolgatom, hogy lépjek tőle, mert alig egyezünk valamiben. :-(

23/N

2011. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csináljátok meg hogy ingyen beszéljetek egymással telefonon keresztül. nekünk sokat segített azóta együtt élünk 1 éve.

21 L

2011. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokat beszélünk telefonon, meg chat-en is. de az csak nem olyan mint élőben. :/
2011. szept. 25. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2,5 évig ment, volt ingyen telefon is, de az is inkább csak a szakításhoz vitt közel minket... Persze ha az ember tényleg nagyon szerelmes mindent túl él a kapcsolat, én nem voltam teljesen szerelmes és nem is bánom, hogy vége, de a suli miatt sokan vannak így, a tapasztalatom az, hogy amikor elkezdik a sulit, és amikor befejezik már nem ugyan az a partnerük. Egy ismerősömnek és nekem sem sikerült végigvinni a sulit egy partnerrel. Ez van.
2011. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez így megy kb. egy hónapja vagy több. A távolság köztünk 20km de vagy anyagi okok, vagy valami miatt, mi is heti egyszeri alkalomra szorultunk. Nehezen bírom, de kibírom. Most elmegyek egyetemre ő itthon marad a távolság 300 km lesz, de hogy folytatjuk-e nem volt kérdés.

Talán ez egy jó teszt is lesz, hogy mennyire erős a kapcsolatunk :)

Alapigazság ha mennie kell, menni fog, ha nem akkor úgysem menne. Tehát mindent bele hajrá:)

2011. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!