Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fium és a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fium és a szüleim nem tudnak róla viszont ez így belátom nem mehet tovább. Mit csináljak hogyan közöljem ezt velük?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy? Csak azért,mert ha nagyon fiatal vagy,a szüleid lehet,hogy kiakadnak.

Én így közölném velük:" Anya,Apa,szeretnék beszélni veletek egy számomra nagyon fontos dologról,kérlek titeket,hogy hallgassatok végig.X ideje van egy barátom,.( itt elmondod,hogy ismerted meg,mikor hol találkoztatok,szóval kicsit bemutatod)szeretném,ha megismernétek őt.És ha megismerik,akkor bízni is fognak benned.Az fontos,hogy még ha le is feküdtetek egymással,azt ne mondd el,csak később.Szerintem.

21 éves lány

2009. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbáltad már esetleg bemutatni a srácot az ősöknek?
2009. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Anya, apa! Megismertem egy srácot, nagyon kedvelem, szoktunk találkozni és már egy ideje együtt vagyunk."

mért kell ezt bejelenteni? én mondtam, hogy megyek találkozok egy sráccal, aztán anyum egy hét múlva rákérdezett, mi van vele? csak annyit mondtam jól meg vagyunk..ennyi, ez nem egy hivatalos bejelentés, mért kell túllihegni?

2009. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó:

Hát ezt én nem túllihegésnek nézem..

És sem mutatnám be ilyen könnyen a fiút anyáéknak, és nem azért mert szégyellem meg semmi, csak, hogy mit szólnának hozzá?:S

Szóval kérdező én megértelek *büszkefej:D

De segíteni sajnos nemtudok.

2009. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16:33 mit szólnának hozzá? lecsesznek vagy mi? megtiltják, hogy járj valakivel mert még kicsi vagy? gondolom a kérdező 12-15 éves lehet ha ilyeneket kérdez, és gondoltam, hogy nem azért nem meri bemutatni, mert szégyenli

M.

2009. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat am 14 vok
2009. dec. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!