Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? PLS HELP

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismertem egy fiút, aki kis idő után a legjobb barátommá vált és én is neki. Viszont én szerelmes lettem belé, de ő meg most összejött egy lánnyal. (Azt mondta, hogy azért jött vele össze mert a csaj bevalotta neki, hogy tetszik neki és mivel nem volt csúnya úgy gondolta megpróbálják.) Szerintetek ilyenből lehet érdemi kapcsolat? Azért is érdekel mert ha szakítanak akkor megmondanám neki, hogy mit érzek, de addig semmiképp (egyrészt, hogy ne vegyem el tőle az esetleges boldogságot, meg nekem is több esélyem legyen). Mit gondoltok, szerintetek velem is csak így járna ha megmondanám neki? Vagy nemet mondana inkább tekintettel a barátságunkra?


2010. nov. 9. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a tetszünk egymásnak, elég kétélű dolog. 2 esélyes. Kiábrándul, avagy belé-szeret. Nem lehet tudni. Én az ilyen tetszik és tetszem neki kapcsolatokba én nem szoktam belemenni, mert szerintem nem hosszú életű, meg azért nem vagyok tárgy, akivel kiélheti a szexuális vágyait.


20/F

2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
gondoljátok belé szeret? nekem azt mondta még sosem volt igazán szerelmes
2010. nov. 9. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A férfiak sex orientáltak, mivel a magokat el kell vetni. A férfiak ondója 3 nap alatt életerőssé válik, míg nálad 9-10 hónap a ciklus idő.

Azok a férfak/fiúk akik szerelemre vágynak, nekik a sex a másodlagos. Leginkább arra várnak, akik az ágyban a karjukban tarthatnák a nőt, aki oda bújik hozzá.

2010. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előzőnek ott a pont ;)


Fiú-lány barátságok 60%-a előbb-utóbb összejön, járnak egy ideig (kevesen együtt is maradnak, de nagy részüknél csak pár hónapig, max évig tart...) 35%-a összeveszik egymással, vagy rájön, hogy semmi esélye a másiknál és inkább nem találkoznak, 5% pedig megmarad barátnak.



Válaszolva a kérdésedre: Szerintem, ha szerelmes abba a másik lányba akkor vele van elfoglalva nagyon, ha te elmondod neki, hogy mit érzel, össze fog zavarodni, nem fog tudni dönteni. Valószínűleg mindkettőtöket meg szeretné tartani. Ami pedig nem megy. Látom kétségbeesett vagy, nagyon tetszhet neked... De ha nem szerelmes, csak lyukra megy akkor nem érdemes foglalkoznod vele, max mint barát...

2010. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
már jár egy ideje a csajjal (pár napja) de még mindig úgy figyel rám mint eddig sőt még jobban
2010. nov. 9. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy téged szeret, csak nem meri mondani és most arra vár, hogy mondd neki, mert féltékeny lettél. Én a helyedben elmondanám neki. Ha azt mondja, hogy bocs nem akkor rájöttél, hogy nem fog összejönni veled, nem fogsz rágódni azon, hogy mi lett volna, ha megkérdezed. Ha igent mond, duplán jó. 1. összejöttél vele. 2. nem rágódsz az érzéseiden ;)

előző voltam

2010. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de én végül is csak túl beszari vagyok ehhez
2010. nov. 9. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak el kell kezdeni, fél úton meg nem fogod abbahagyni.

Vagy kezdj egy poénnal.


pl.: -Kérdezhetek valamit? Legyél őszinte, nem fogok megsértődni, ha nemmel válaszolsz... (ezt valahogy szomorú hangon :D)

- Persze! (úgyis bele fog egyezni, hogy kérdezz...)

-Szereted a zsíros kenyeret?


Nevetés, ha-ha, oldod a fesz-t, és aztán mondjuk "komolyra fordítva a szót, szeretnék mondani/kérdezni valamit" vagy hasonlót. És el kell kezdeni mondani/kérdezni. Nem fogod abbahagyni félúton, biztos hogy végig mondod ;)



Megint előző voltam :P

2010. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi...megpróbálom
2010. nov. 10. 19:59
 10/12 A kérdező kommentje:
közben állandóan szívat, húzza az agyamat. más lányokét nem szokta pedig...még aki (állítólag) tetszett neki csaj még azt sem szívatja, csak engem.folyton.szerintetek ezt miért csinálja?
2010. nov. 10. 20:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!