Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi rá az esély hogy ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély hogy ha én élveztem a csókot akkor a barátnőm is?

Figyelt kérdés

Épp egy szünet után vagyunk túl és ma mikor csókolóztunk élveztem a csókot igaz nem a legtökéletesebb volt, de élveztem. A kérdés azért fontos mert mi azért is mentünk szét majdnem mert nem éreztünk semmit csók közben...

Azonban most kicsit más volt. És azért nem kérdezhetem meg tőle hogy na élvezted?


2010. nov. 8. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
28,9678 százalék
2010. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normálisan tettem fel a kérdést, most miért nem lehet rá normálisan válaszolni?
2010. nov. 8. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk a bnőd helyébe így nem is tudunk válaszolni.Szted élvezte?Te valszeg jobban tudod mint mi.
2010. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak nem tom..

Van olyan hogy én élvezem ő meg semmit nem érez?

2010. nov. 8. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
elképzelhető ez a felállás is.Melyikőtök akart szakítani?Ha te és ő veled akart maradni akkor 99% h élvezte ha fordítva akkor cinkes.
2010. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!