Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy az esély rá, hogy beköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az esély rá, hogy beköltözök a Való Világba. Meg fog várni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én félek,hogy nem tudok hűséges maradni,ha beköltözök,de megpróbálok.Ha viszont lesznek jó ribancok akkor nem tudom birni fogom-e!Az viszont jobban aggaszt,hogy ha a végéig bent maradok akkor valaki elszereti tőlem!
2010. nov. 24. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

úgy hagy el mint a huzat, meg is érdemled, ha bemész ilyen fostartály műsorokba.

még ha nem is csalnád meg, akkor is cikinek tartaná a dolgot, és keresne egy normális arcot.

2010. nov. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Muszáj lenne megnyernem!Kell a nyeremény a további szép életünkhöz.Egyébként ő biztatott,hogy menjek,mert ha meg nem is nyerem legalább celeb lehetek.
2010. nov. 24. 01:53
 3/19 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy nagy esély van rá? Bocsi de azt még te se tudhatod. Ha kategóriánként 3 valamelyik emberbe benne vagy akkor a beszavazósba lehet bekerültél, de hogy be is kerülsz a villába az már más kérdés..

Egyébként nem hiszem hogy lenne bárki aki megvárná. Elég nagy esély van arra hogy te csalod meg ott őt.

Arról nem is beszélve hogy hiába kell a fődíj, 1 a millióhoz hogy sikerülne megnyerned. De fő az optimizmus..

2010. nov. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom,hogy az RTL Klub direkt érdekes arcokat válogatott és a beszavazóshow csak kamu.Előre megvannak az emberek.A szavazásnál meg a favoritot kettő olyannal rakják össze mint én,hogy nekem 90% az esélyem.
2010. nov. 24. 02:10
 5/19 A kérdező kommentje:
Remélem az RTL nem olvassa!A kilétem legyen titok!
2010. nov. 24. 02:11
 6/19 anonim ***** válasza:

LOL

ha olvasnák is szerintem a Bucinak többet elnéztek XDDDDDDDDD

Amúgy meg, ha azt mondod lehet megcsalod nőd, akkor megis érdemled, hogy ő se várjon rád!

ez van =/

2010. nov. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Na most ha a beszavazó show kamum akkor miért csak 90% az esélyed?
2010. nov. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mert ez a kérdés fake!
2010. nov. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ja énmeg megasztár vagyok xD sztem ezer féle képpen lehet pénzt keresni. legyél olyan mint a wiskis rabolj ki egy bankot add a pénzt a csajnak. ha börtönbe mész az is olyan mint a vv. celeb is lehetsz mert benne leszel a kékfénybe. és még egy elöny rib@ncokal nem csalod meg xD vagy elmész dolgozni.
2010. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz nagyon jóóó:)

vicces ember lehetsz, kedves válaszoló;)

2010. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!