Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem. Van rá esély? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem 5 nap után. Azért mert neki megtetszet valaki más, de az kb. 50km-el arébb volt. És az a csávó most nagyon bekavart. Egész nap könyörgök neki meg már lassan megyek az esti misére is. Pedig mikor vele voltam akkor nyaltuk-faltuk egymást. De ez a gyerek most bekavart, és ezért szakított velem. Azt mondta, hogy adjak még neki pár napot, hogy áttgondolja. Szerintetek van még rá esély? Vagy még akkor mit tegyek? MERT ÉN ŐT NAGYON SZERETEM.
2011. jún. 4. 20:02
 1/4 anonim válasza:
megértem, hogy szereted őt, de van egy olyan érzésem, hogy a csaj nem teljesen őszinte, vagy nem tudja, mit akar. eléggé úgy hangzik, mintha csak egy indok akart volna lenni az a másik srác a szakításra, és ha tényleg ilyen jól megvoltatok a járás alatt, akkor miért nézett volna más srác után?? nem lehet, h nem azt kapta tőled, amit várt, vgay cs egy futó kalandot akart és nem hosszú románcot?
2011. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Futo kalandot biztos, hogy nem mert én 17éves vagyok ő pedig 15. Szoval a nyalás-falást smárolásra értettem.
2011. jún. 4. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ha vki más tetszik neki akk nem tudsz már mit tenni..tudom,h most nem könnyű de szerintem keress 1 másik lányt..tény,h még probálkozhatsz,írogathatsz neki de nem hiszem,h hatásos lenne elvégre mást választott..
2011. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Hát,sok időt nem pazaroltál rá legalább.

A könyörgéssel nem hiszem hogy már célt érsz,ráadásul egy idő után meg is alázod vele magad.

Ha valaki otthagyna és még ráadásul kérne pár napot,hogy átgondolja..biztos mondanék neki valamit..

Fel a fejjel,szerintem nem éri meg vele foglalkozni. Nem komoly a lány,egyik virágról a másikra eset.

2011. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!