Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor a barátom szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a barátom szakított velem? Van esély még hogy lesz folytatás?

Figyelt kérdés

Én egy 22éves lány vagyok,a barátom 28éves.2 hónapja vagyunk együtt.A mi kapcsolatunk jelenleg távkapcsolat.Sajnos mindennap nem tudunk találkozni,de megoldjuk,hol ő jön hozzám hol én megyek.Továbbá,ha nem tudunk találkozni,telefonon szoktuk hívni egymást valamint msn,sms.Volt előtte barátom,de szexben ő volt az első nekem.,ezt el is mondtam neki.A barátom elmondta nekem, hogy attól fél,hogy nem szeretne egyedül lenni pár év múlva,pontosan azért, mert még nem voltam mással csak vele.és ettől tart hogy eltelik pár év és én őt elhagyom mert változatosságot akarok és kíváncsi leszek más férfira.Viszont én olyan lány vagyok, aki mindig is a tartós,komoly kapcsolatot kereste, nem szerettem a kalandokat,és a szexxel kapcsolatosan a megfelelő partnerre vártam-ezt el is mondtam neki.A barátom a megismerkedésünkkor közölte, hogy ő már komoly kapcsolatot szeretne, természetesen ezzel én is így vagyok, és mondtam is neki. A barátom nagyon romantikus volt,gyönyörű smseket kaptam tőle,nagyon odáig volt értem,mindig mondta nekem hogy örül nekem nagyon,hiányzok neki,az élete vagyok és lehet én vagyok az akit keres,stb..

Viszont utóbbi időbe(kb.olyan egy hete) azt vettem észre hogy a barátom már nem keres annyit mint azelőtt.Beszélgettünk és a multkor azt mondta nekem, hogy ő jól érzi magát velem, de még nem szerelmes.Persze én már szerelmes vagyok bele.,ezt mondtam is neki.A beszélgetés után a hétvégén találkoztunk, együtt voltunk,szex is volt és nagyon jó volt minden.Ezt a barátom is mondta hogy jó volt,aztán amikor elbúcsúztunk egymástól mondta nekem,hogy szeretne már egy jót is aludni velem.(ezzel arra gondolhatott,hogy jó lenne már együtt aludni is el és ébredni fel egymás mellett)Ez volt a hétvégén,ő hazament aztán hétfőn beszélgettünk és azt mondta nekem, hogy a szerelem vagy jön vagy nem, és szerinte ha eddig nem érezte nem is fogja. Aztán annyit mondott még hogy majd kiderül a későbbiekben. (Ezt mire értette vajon?-hogy későbbiekben kiderül.)Én mondtam neki hogy azért gondolja meg hogy mit nyer és mit veszíthet azzal hogy elenged,aztán elköszöntem tőle.Aztán kedden nem beszéltünk, de szerdán msnen volt, akkor beszélgettünk egy néhány szót,zenéket küldött nekem.,még egy kicsit beszélgettünk aztán elköszöntem tőle. Nem tudom hogy fog keresni.3napja nem tudok róla semmit.De bízok benne!


2010. márc. 20. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj ez a fiú kihasznált:( Játszott az érzelmeiddel:S Olyan nincs hogy vagy jön a szerelem vagy nem. Ez csak időhúzás. Lehet még akart pár szexet:( ne haragudj de biztos hogy nem szeret:( Már voltam én is hasonló szituba, de én szerencsére nem adtam oda neki a szüzességem. Természetesen msnen lettem kirúgva:( És ugyanez volt.. ritkábban keresett, pont ezeket mondta stb.. Hála mára már rég túlvagyok rajta:D Azóta megtaláltam életem párját(L) 19L
2010. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!