Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem, és szeretném ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem, és szeretném ha továbbra is folytatódna a kapcsolatunk. Mi tévő legyek? és van esély, hogy lesz folytatás?

Figyelt kérdés

Én egy 22éves lány vagyok,a barátom 28éves.2 hónapja vagyunk együtt.A mi kapcsolatunk jelenleg távkapcsolat.Sajnos mindennap nem tudunk találkozni,de megoldjuk,hol ő jön hozzám hol én megyek.Továbbá,ha nem tudunk találkozni,telefonon szoktuk hívni egymást valamint msn,sms.Volt előtte barátom,de szexben ő volt az első nekem.,ezt el is mondtam neki.A barátom elmondta nekem, hogy attól fél,hogy nem szeretne egyedül lenni pár év múlva,pontosan azért, mert még nem voltam mással csak vele.és ettől tart hogy eltelik pár év és én őt elhagyom mert változatosságot akarok és kíváncsi leszek más férfira.Viszont én olyan lány vagyok, aki mindig is a tartós,komoly kapcsolatot kereste, nem szerettem a kalandokat,és a szexxel kapcsolatosan a megfelelő partnerre vártam-ezt el is mondtam neki.A barátom a megismerkedésünkkor közölte, hogy ő már komoly kapcsolatot szeretne, természetesen ezzel én is így vagyok, és mondtam is neki. A barátom nagyon romantikus volt,gyönyörű smseket kaptam tőle,nagyon odáig volt értem,mindig mondta nekem hogy örül nekem nagyon,hiányzok neki,az élete vagyok és lehet én vagyok az akit keres,stb..

Viszont utóbbi időbe(kb.olyan egy hete) azt vettem észre hogy a barátom már nem keres annyit mint azelőtt.Beszélgettünk és a multkor azt mondta nekem, hogy ő jól érzi magát velem, de még nem szerelmes.Persze én már szerelmes vagyok bele.,ezt mondtam is neki.A beszélgetés után a hétvégén találkoztunk, együtt voltunk,szex is volt és nagyon jó volt minden.Ezt a barátom is mondta hogy jó volt,aztán amikor elbúcsúztunk egymástól mondta nekem,hogy szeretne már egy jót is aludni velem.(ezzel arra gondolhatott,hogy jó lenne már együtt aludni is el és ébredni fel egymás mellett)Ez volt a hétvégén,ő hazament aztán hétfőn beszélgettünk és azt mondta nekem, hogy a szerelem vagy jön vagy nem, és szerinte ha eddig nem érezte nem is fogja. Aztán annyit mondott még hogy majd kiderül a későbbiekben. (Ezt mire értette vajon?-hogy későbbiekben kiderül.)Én mondtam neki hogy azért gondolja meg hogy mit nyer és mit veszíthet azzal hogy elenged,aztán elköszöntem tőle.Aztán kedden nem beszéltünk, de szerdán msnen volt, akkor beszélgettünk egy néhány szót,zenéket küldött nekem.,még egy kicsit beszélgettünk aztán elköszöntem tőle. Nem tudom hogy fog e keresni, ma még csak csütörtök van, tegnap beszéltünk..bizok benne!


2010. márc. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar. Nem tudja mit érez. És sajnos valamilyen szinten kihasznál téged...:/
2010. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyél vele türelmes. Ez olyan hülyeség hogy vagy megjön vagy nem a szerelem. Eddig miért volt Veled? Csak úgy?

Azt kérdezed hogy lesz -e folytatás. Ezek szerint úgy érzed, hogy megakadt a gépezet? Ez, hogy nem keres annyit nem jelenti azt. Amikor együttvoltatok legutóbb akkor hidegnek érezted?(érzelmileg)

2010. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:S Ez annyira nem fair. Most nem vagyok szerelmes, de te szeress nyugodtan, meg fekudj le velem, es varjunk, az leszek-e. Ha igen jo, ha nem menj a fenebe. Milyen hozzaallas ez? Nekem is nagyon ugy tunik, hogy csak kihasznal teged. A szuzesseg meg hulye kifogas, na nem mondom, hogy en nem lepodtem meg, mikor a kedvesem bejelentette, hogy szuz volt, es nem fordultak meg hasonlo gondolatok a fejemben, dehat szeretem, es ilyesmi nem tavolithat el tole, mert aki nem szuz, az is ugyanugy elhagyhat.

En a helyedben nem fekudnek le vele, amig nem tisztazza le magaban, hogy akkor most szeret is valojaban, vagy mit is akar toled?! Ne hagy kihasznalni magad. 25/F

2010. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen valahogyan én most úgy érzem, hogy megakadt. Bár hogy kevesebbet tudunk találkozni,annak valahol meg is van a magyarázata, hiszen a barátom dolgozik, egyetemre jár,plusz még most egy tanfolyamot is elkezdett ami a munkahelyére kell.Talán ez is most nagyon elveszi az idejét,és mondta is hogy mostanában nincs ideje szinte semmire. A legutóbb mikor együtt voltunk egyáltalán nem éreztem hidegnek,szenvedélyes volt a szexbe is,meg utána is magához ölelt,szóval nem volt hideg. Akkor itt még nincs szakitás?
2010. márc. 18. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakitas nincs, en 20 voltam, mikor 28 eves pasim volt, vasarnap szenvedelyesen megdugott, borozott apukammal, kedden kidobott, mert en nem szulnek neki meg gyereket cimszo alatt, kesobb megtudtam, mar a kapcsolatunk ideje alatt is megcsalt. Legy ovatos.
2010. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!