Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy lesz folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy lesz folytatás?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátom 25 éves. Fél évig jártunk együtt. Egy nagyon szép fél év volt. Bár minden nap nem tudtunk találkozni, mert volt egy kis távolság köztünk( 300 km). De heti egyszer, kétszer tudtunk talizni.

A barátom hivatásos katonaként dolgozik, és szeretne majd külszolgálatra kimenni.

Szakitott velem, mert ugy gondolja a kapcsolatunk nem birná ki ezt az időt. Pedig én támogatnám, kitartanék mellette. De ő nem bizik abban hogy a kapcsolatunk ezt az időt kibirná e.

Két hete szakitott velem, a szakitás után egy nappal felhivott telefonon, aztán másik héten üzenetet irt, érdeklődött hogy vagyok, mi a helyzet velem.


2011. jún. 1. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyanítom, hogy nem "preventív szakítás" volt a tiétek. Valami, vagy valaki lehet a háttérben. Ne legyen igazam! Ha tényleg nincs más oka, csak a távolság, akkor ragaszkodj a folytatáshoz. Ha érdeklődik utánad, akkor azért nem lehetsz közömbös számára.
2011. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudod-e, hogy kint külszolgálaton nem csak férfiak vannak hanem nők is, és az a mende-monda járja,hogy néha pihenésként egész nagy orgia partyt rendeznek.

Ha vissza jön akkor lehet, hogy folytatni fogjátok.

2011. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a távolság a gond. hanem az hogy külszolgálatra ki akar menni.. és nem bizik a kapcsolatban, hogy ezt kibirná e.. Most nem lát jövőképet.
2011. jún. 1. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:
én is katona vagyok, idén fogok végezni. Lehet ez is zavarja a barátomat?
2011. jún. 1. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!