Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves fiú, ha szakított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiú, ha szakított, van még esély?

Figyelt kérdés
Barátnője vagyok, idősebb nála 2 évvvel, nagyon szerettük egymást, de kiszeretett belőlem. Normális, hogy ilyenkor még nem egészen kiforott egyéniség, és érzelmi hullámvölgyekbe kerül? Mit kéne tennem, hogy visszakapjam?
2011. márc. 13. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

évvel*


és simán van még esély rá :D full komolytalan a srác még

2011. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi! :D Amúgy ennek a válasznak lemaradt az eleje?:O

Csak mert úgy tűnt. :D

2011. márc. 13. 11:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a gépelési hibákért. :)
2011. márc. 13. 11:29
 4/16 viki.e ***** válasza:
sztem még simmán öszzejöhette újra... minden csak rajtatok múlik. Sok szerencsét! :)
2011. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. márc. 13. 12:34
 6/16 A kérdező kommentje:

Csak már nem szerelmes belém, valami tipp, hogy visszahódítsam? Szeret még. De szakítás óta azaz fél éve nem beszélünk :S

Mit kéne tennem?

2011. márc. 13. 12:36
 7/16 viki.e ***** válasza:
írj rá msn-n vagy facen . Beszéljetek meg egy talit valami mókás helyen, vagy fussatok össze "véletlenül " egy buliban
2011. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:) Köszi, ez jó, csak én nem járok bluiba, (ő sem:D), és msn-en sosincs fent a szakítás óta.
2011. márc. 13. 12:50
 9/16 viki.e ***** válasza:
:( akkor meg maradt a tali vagy a face... de valahogy lpj kapcsolatba vele.. és varázsold el hiszen ha "régen " szerelmes volt beléd annak gondolom meg volt az oka...
2011. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen. Iszonyatosan szeretett... :S

Amikor velem volt, teljesen felnőttként viselkedett.

Annyira egy hullámhosszon voltunk. Csak én elszúrtam a dolgokat.

2011. márc. 13. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!