Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah szóval bejön nekem egy fiú.De elég kiszámíthatatlan ,mert amikor együtt vagyunk akkor csak velem foglakozik de már sok mindenkitől halottam ,hogy mással szórakozik.Azt mondja szeret és velem lenne.Állandóan nézz,mosolyog ,beszél hozzám ,flörtölget velem stb..de még sem tudom mit tegyek.
2010. nov. 8. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne mások véleményére adj azok általában írigyek vagy csak nem akarják h neked jó legyen.


Ismerd meg legyél vele együtt minél többet és tudd meg te hogy milyen ember is ő valójában...

2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!