Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nah szóval volt egy pasim és szakítottunk nagyon szerettem és most van egy barátnője és pénteken lesz buli és elhívtam és eljön szerintetek visszaszerezzem vagy hagyjam?És a buliba szerintetek csókoljam meg?Léci segítsetek előre is köszönöm(:14/L
2010. nov. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem buliban menj oda hozzá markold meg a tökét, majd kérdezd meg tőle a b.nője előtt h nem dugunk????........................
2010. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már van bnője, sztem ne csapd neki a szelet!

De a te döntésed, én nem tenném.

2010. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz ott a bnöje..
2010. nov. 8. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
mekkora r!banc vagy :D
2010. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lol, első :D
2010. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első nagyonjóóó:D én ha ígyjönne oda az egyik voltbnőm és még az újat nem szeretem annyira akk aztmondanám dugjunk bébi:D 21/f
2010. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ígyis fogom visszaszerezni a voltbnőm:D jó ötletet adtál csak nem a farkát markolom megxD 19/F
2010. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!