Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Roviden leirom.

-van egy srac

-nagyon bejon,tetszik

-nagyjabol ismerem,talalkoztam mar vele

-az elozo talalkozasnal lekoptattam egy igazi indokkal

-most nagyon sajnalom

-szokott neha msn-n irni es en nem mertem valaszolni

-keszitettem egy uj id-t es mas voltam,mas nevem,korom,stb

csak azert hogy tudjak vele beszelni

igy is nagyon tetszettem neki es ma talalkoznunk kellett volna, de nem mehettem el, magyarul megmondva felultettem,atvertem, de most annyira sajnalom es most nem tudom mit tehetnek:(:(

Mivel magyarazzam meg h nem mentem????Tudom hogy nem volt valami jo otlet,de hat...o 15/f en 14/l


2010. nov. 8. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, az az igazság, hogy ezek után nekem már mondhatnál bármit...A véleményem meglenne rólad, baromi szemét dolog, de ezt úgy is tudod. Amúgy gondolj bele, hogy fordítva, ha veled tenné ezt valaki, akkor mit gondolnál róla... Gondolom semmi szépet. De remélem, hogy ebből ő is tanul, és nem hisz neked többet.

23/f

2010. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez ismerős mert már én is voltam hasonló helyzetben.

Én szerintem beszélj meg vele egy másik találkozást és menj el bátran! Utána pedig mond el neki, hogy mit érzel iránta és meg fogja érteni(ha azóta nem talált más valakit).

Szóval csak bátran csináld és mond meg neki!

15/f

2010. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem még túl korai a randi meg a szerelem még a suliban a helyetek.
2010. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Lehet, hogy elolvastam....

Viszont, ha nem saját hibádból nem mentél, akkor mond el neki, hogy mi történt. Ez a legjobb, amit tehetsz. De ha azért, mert nem volt kedved, akkor az első válaszom igaz...

2010. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Csak az igazat....

Ha télleg nagyon bejössz neki akkor elnézi.

Szerintem nemvolt szemét dolog, mert mint mondtad nem mertél. Azért kiváncsi lennék hány évesek vagytok....

2010. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso, irtam a vegere hogy o 15 en 14
2010. nov. 8. 17:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Kerem aki tud segitsen!!:D
2010. nov. 8. 17:17
 8/11 anonim válasza:
Menny oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni :) Kérj bocsánatot. Lesz ami lesz, hatélleg szeret/tetszel neki akkor megbocsájt és lehet valami :)
2010. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tetszik neked és tudod, hogy te is tetszel neki, akkor miért küldted el az első alkalommal, miért nem mersz beszélni vele és miért nem mentél el a találkozóra? Csak szórakozol vele, vagy mi? Ha bejössz neki akkor nincs mitől félned, látod, ő is ismerkedne veled.
2010. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 14/f vok és ha nekem tetszene 1 csaj meg neki is én és ha elhivna valahová randizni akk elmennék és árnám hog jon a csaj és nemjon eléggé elszomorodnák:S

de ha pl 2nappal későb odajöne hozzám a lány hogy bocsika féltem elmenni mert nagyon bejösz nekem és tetszel AKOR ÉN FELVIDULNÁK ÉS MEGBOCSÁJTANÁK NEKI

remlem érted mire céloztam...:)

sok szerencsét:)

2010. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!