Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "ver" át mindig? (. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "ver" át mindig? (. )

Figyelt kérdés

Van egy barátom,1 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Sokat kell otthon segítenie meg minden,fáradt,nem ér rá,de...

de mikor megbeszéljük,hogy majd jön ( még nem biztosra) mindig (többnyire) avval jön,hogy nem biztosra mondta hogy eljön,meg fáradt stb.

Hiszek neki,és elfogadom,mert tudom,hogy sokat segít és nagyon szeret. De néha szarul esik,hogy nem jön el.

Ma is ezvan :( Tegnap mondta,hogy lehet h jön,ma felhívott és mondta hogy mégsem tud eljönni de nagyon sajnálja és ne legyek szomorú. Én persze az voltam,és nagyon szarul esett...

Veletek nem szokott ilyen lenni? nektek hogy esik?


2010. nov. 7. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy annyira szeret? Mert az én pasim akkor csinálta ezt, amikor szakítani akart. Én rákérdeztem, mert sejtettem, hogy valami van. Akkor megmondta, hogy már nem szeret. Szerintem kérdezz rá. Honnan tudod, hogy szeret??
2010. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy nem szeret. Lehet van neki még más is. Én már csak tudom, sokminden cifraságot láttam az életben.
2010. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt írom de szerintem sem szeret mert ha szeretne akkor úgy intézné néha a dolgait hogy rád is jusson ideje de 100% hogy egy másik lány is van a dologban szerintem beszélj vele minél előbb
2010. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én régen több mint 1.5 évet jártam a volt barátommal. Ő is ilyen volt, mindig otthon kellett segítenie ezért nem találkoztunk, utána már fáradt volt azért nem. Következő nap munkába kellett mennie azért volt fáradt. Aztán én egy idő után belefáradtam, hogy 2 hetente találkozunk 1x 4-5 órát és abból is legalább három órát alszik mert ő fáradt. 19 éves fiúról van szó. Sokáig mindent elnéztem neki mert nagyon szerettem de ezt nem lehet csinálni a végtelenségig. Sehova nem jártunk mert ő fáradt volt, nem voltak közös programok, mindig csak feküdtünk, aludtunk. Így a kapcsolat egy idő után unalmassá vált, én ekkor voltam 17 éves. A vége szakítás lett. Azóta van egy másik barátom 2 éve vagyunk együtt és vele nagyon jó minden, boldogok vagyunk :)
2010. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen barátom, és biztos vagyok benne, hogy őszintén szeretett. Ennek ellenére ugyanezt játszotta. Kényelmes ilyenkor egy férfinak, hogy amikor neki van igénye a barátnőjére, akkor ott vagy, a te igényeid meg nem olyan fontosak. Végül elegem lett, és szakítottam azzal a barátommal, mondván, inkább olyan férfit keresek, aki tesz is valamit a kapcsolatért.
2010. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan velem még ilyen eset nem fordult elő.

DE biztosra tudom hogy ez mind annak a jele hogy nem szeret igazán.

Én úgy gondolom hogyha valaki fáradt attól még el tud menni a szerelméhez.

Gondolom nem több km-re laktok egymástól.

Vegyél egy nagy levegőt, és próbálj vele beszélni.

Ha nem úgy áll hozzád szakíts kapsz tőle ezerszer jobbat.

2010. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy szeret,mert nagyon ragaszkodó,amugy sokat vagyunk együtt,egy suliba járunk,osztálytársak vagyunk.

Most a szünetbe is együttvoltunk 4 napot,és jól is esett. Ő is mindig jön,énis mindig megyek. Amikor tudunk együtt vagyunk...de ugye vannak kivételek,mikor nincs velem,és nagyon nagyon rossz nélküle.

Alapjában jó kapcsolatunk van,ezt merem állítani.

2010. nov. 7. 15:17
 8/11 A kérdező kommentje:
35 km van köztünk
2010. nov. 7. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egy szerelmes férfi tűzön vízen át megy a nőhöz..
2010. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:20


Teljes mértékben igazat adok Neked, ha valaki szerelmes ott nincs kifogás :)

2010. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!