Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Egy volt már, (kiderült, hogy a barátnőm exe szal vége let..-.-) és nem tudok ismerkedni, kell egy pasi:))

1, bulikba nem járok = ott nem..

2, neten nem akarok ismerkedni mert az gáz...

3, suliból se akarok...lol..onnan se

4, Hol tudnék??:D

Utcán? - de ott nem nagyon szólítanak le... (vagy igen? szemezés?)

Mondjatok tippeket, kezdeményezhetek én is.. hogy érjem el hogy felfigyeljenek rám és akarjanak?:)


2010. nov. 6. 23:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

És ha valaki közeledik nem jövök össze vele még akkor sem ha csúnya, csak azért hogy legyen valakim és menőhessek.. Azért van egy alap..



na szóval ebből úgy szűröm le hogy csak divatolni akarsz vele. Nem való még neked barát.

2010. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Dönsd el előbb, hogy lelki társ is kell, vagy csak farkangyal.
2010. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet ismerkedni nincs kivétel sőt még szórakozóhelyen is. Ha úgygondolod hogy ott nemtalálsz számodra normálisat akkor csak gondolj bele abba hogy te is ottvagy, akkor miért ne lehetne egy számodra megfelelő férfiú is ott? A sulit mondjuk még megértem. Kezdeményezni nyugodtan kezdeményezhet a lány is, szerintem az nem probléma. Nemkell semmi mást csinálnod csak önmagadat adni, az a legjobb ha rád figyelned fel és téged akarnak nem pedig valaki mást :).


Mellesleg tetszik a hozzáállásod ;)


19/F

2010. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
különben nem értem mit kell itt problémázni hogy "még csak 15 éves" és ki nem szarja le?! én is megértem az érzéseit mert én is így vagyok ezzel különben nem értem mit kell ilyen szánalmasan ócsárolni mint egy hülye gyereket nem 11 meg 10 éves na én akkor lennék kiakadva ha ezt egy 10-11 vagy fiatalabb csaj írná ki mert különben is 15 éves már való neki barát na hoppá egy 14 éves barátnőmnek már volt és csak bátorítani kell nem pedig lehordani mint egy hülye gyereket mert nem az! tanácsot kért tőletek nem pedig röhejes beszólásokat!szerintem add önmagad és mindig mosolyogj mert nem tudhatod ki szeret bele :) és sohase sminkeld ki magad annyira meg járjál ilyen kivívó öltözékben mert különben k*rvának fognak hívni csak add önmagad és ne hagyd hogy átverjenek :)
2013. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
5 év elteltével lett barátod?:D
2016. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!