Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak rendes pasit?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék magamnak pasit szerezni...

15 éves vagyok kitűnő tanuló, de nem kocka agy, és nem tudálékos, szeretek barátkozni, imádok zenét hallgatni! Nem vagyok se nyálas, se emos, se túlpörgött! Tudom mikor kell hallgatni és mikor kiállni magamért! Nem vagyok akaszkodó, imádok sportolni, kézilabdázom ... ebből adódóan vékony vagyok! Szeretek főzőcskézni is egyszerűbb ételeket! ( barna hosszú haj, karakteres (pozitív értelemben) arc! Nem szoktam sminkelni magam csak alkalmanként, de akkor sem viszem túlzásba. ( normális 15 évesnek nézem ki )

Mivel, hogyan tudnék olyan pasit fogni aki nem azért van velem, hogy megdugjon minél előbb? Nem akarom hogy papucs legyen, és legyen elképzelése, önálló gondolkodása.

Kérlek segítsetek normális válaszokkal!


2010. aug. 19. 19:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
ha ez mind igaz nem hiszem h nagyon nehéz lenne :D
2010. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én nem dugásra szoktam használni a csajokat, és nagyon sokan nem sztem :D de az írásból nekem bejössz, nincs kedved írni nekem egy msn címet ?:D

16/F

2010. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan üldözöd ezt a vágyat, annál nehezebben éred el. Várj szépen, az alkalom és a személy magától jön majd. Neten semmiképpen se ismerkedj. Járj el kultúráltabb szórakozóhelyekre, koncertekre. Azok a tulajdonságok, amiket írtál nagyon pozitívak, és ha tényleg igazak, akkor előbb-utóbb rádtalál valaki. Vagy te őrá. ;)


21f

2010. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:

én is pont ilyen csajokat keresek mint a kérdező(mivel kevés normális ember van)....de sikertelenül...amúgy szerintem előbb utóbb az fog rádtalálni akire vágysz csak mindig járj nyitott szemmel...

18/F

2010. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

1. Legyél te is rendes, az "úgy viselkedj másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled viselkedjenek"-elv alapján.

2. Ne keresd! Elcsépelt, de majd jön magától. Ha mégsem bírod, az elején csak barátkozz, hogy megismerd. Aztán ha jó, akkor jó, ha nem, akkor nem.

3. Ne hívd pasinak... ez ilyen önnön rigolya, de a "pasi" szó ledegradáló a szexmániás állatok szintjére...

2010. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Hát egy kockapasit elcsábíthatsz, nehezen lehet elérni náluk amit akarsz, s vannak elég helyesek. Ők biztosan nem arra fognak hajtani, bár köztük is van kivétel. Azért a rendesek többségben vannak. Sajnos hátránya hogy általában vagy te kezdeményezel vagy elhiteted velük hogy van esélyük nálad. Körülbelül ennyi az első voksom.


Esetleg kutyát sétáltató srácokra is ráköszönhetsz, azoknak is biztos van idejük ha erre is...


Sok sikert kívánok!

2010. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A leírtak igazak, mert a nagyítás és a hazudozás nem szokásom.

Így igaz és ki is javítom magam nem pasit hanem "barátot-fiút"

2010. aug. 19. 19:36
 8/31 anonim ***** válasza:

2. kommentelő (16 éves fiú kamuzik) ne írj neki privit.. TÉNY a 15-18 éves fiúk csak a sexre gondolnak(akik normáliak) ha nem így van akkor kockák...


17f

2010. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Előző előtti, na látod én kocka vagyok. Pont ebből is tudom. De el lehet őket ragadni a gép elől.
2010. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
én is beleesek a tartományba, mégse.
2010. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!