Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak rendes pasit?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék magamnak pasit szerezni...

15 éves vagyok kitűnő tanuló, de nem kocka agy, és nem tudálékos, szeretek barátkozni, imádok zenét hallgatni! Nem vagyok se nyálas, se emos, se túlpörgött! Tudom mikor kell hallgatni és mikor kiállni magamért! Nem vagyok akaszkodó, imádok sportolni, kézilabdázom ... ebből adódóan vékony vagyok! Szeretek főzőcskézni is egyszerűbb ételeket! ( barna hosszú haj, karakteres (pozitív értelemben) arc! Nem szoktam sminkelni magam csak alkalmanként, de akkor sem viszem túlzásba. ( normális 15 évesnek nézem ki )

Mivel, hogyan tudnék olyan pasit fogni aki nem azért van velem, hogy megdugjon minél előbb? Nem akarom hogy papucs legyen, és legyen elképzelése, önálló gondolkodása.

Kérlek segítsetek normális válaszokkal!


2010. aug. 19. 19:26
1 2 3 4
 31/31 Lóbébi ***** válasza:

Minden pasi dugni akar ha be vaja ha nem,kortól független!!

Van aki jól tudja palástolni,különben nem lenne pasi!

2010. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!