Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak rendes pasit?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék magamnak pasit szerezni...

15 éves vagyok kitűnő tanuló, de nem kocka agy, és nem tudálékos, szeretek barátkozni, imádok zenét hallgatni! Nem vagyok se nyálas, se emos, se túlpörgött! Tudom mikor kell hallgatni és mikor kiállni magamért! Nem vagyok akaszkodó, imádok sportolni, kézilabdázom ... ebből adódóan vékony vagyok! Szeretek főzőcskézni is egyszerűbb ételeket! ( barna hosszú haj, karakteres (pozitív értelemben) arc! Nem szoktam sminkelni magam csak alkalmanként, de akkor sem viszem túlzásba. ( normális 15 évesnek nézem ki )

Mivel, hogyan tudnék olyan pasit fogni aki nem azért van velem, hogy megdugjon minél előbb? Nem akarom hogy papucs legyen, és legyen elképzelése, önálló gondolkodása.

Kérlek segítsetek normális válaszokkal!


2010. aug. 19. 19:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
És például az ilyen 19:38-as féléktől maradj távol (: Na, ő tipikus "pasi". Keresd inkább a Férfiakat. (Korodból adódóan legyen inkább Leendő Férfi :D )
2010. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Utolsó maradj már.. vagy még szűz vagy mi??? Kb a fiúkat ilyen korban csak a SEX érdekli, nem ilyen komoly kapcsolat stb..
2010. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Írjatok kort és neveket is!

Térjünk vissza a kérdésemre. Tehát az én helyemben mit csinálnátok?

2010. aug. 19. 19:46
 14/31 anonim ***** válasza:

csak azt nem értem ha mind igaz akkor hogy nem találsz magadnak senkit :o nem lehet h kicsit tul nagyok az elvárásaid? mert ez gyakorlatilag az álombarátnö amit leirtál, okos szép inteligens vannak elvei nem divatmajom. . .

szoval valami sántit, tehát ha igaz, akkor 2. voksom az h tul nagyok az elvárások és ezért nem találsz magadnak senkit, avagy tul nehezen adod magad és nem mernek próbálkozni nálad

1. voltam

2010. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Várd ki, a sors kiszámíthatatlan, majd valamikor biztos összejön, tudni kell várni. És egyébként 15 évesen is még azért várhatnál, nem kell rohanni a világgal, ne negyen ez divat.

17F

2010. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hát ha az túl nagy elvárás, hogy ne legyen papucs legyen saját gondolkodása, és ne akarjon rögtön megdugni, és ne legyen sík hülye... (nem kell hogy matek példákat oldjanak meg randi közben vagy a történelemről beszéljenek)csak ne legyen idegesítően hülye

Én ilyen vagyok amit leírtam 100%-ig nem nagyítok...

2010. aug. 19. 19:53
 17/31 anonim ***** válasza:

hát akkor nemtudom mi lehet a gáz, egy ilyen csajnál én tuti bepróbálkoznék, meg szerintem sokan igy vannak ezzel, talán az segitene ha nyitottabb lennél, meg valahogy az 1. lépést megtennéd pl csak h szemezel azzal aki tetszik vagy valami ilyesmi, kis bátoritás nemárt a korodbeli fiuknak, mert nem tudom mik az elvárásaid korral kapcsolatban de ha 14-16 évesek közt keresgélsz 95% a nem fog lépni

még mindig 1. voltam

2010. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

19:46


Ne égesd magad, látszik rajtad, hogy nagyon intelligens lehetsz, az agyad valamikor leszállt az alhasadba, és onnan váladék formájában eltávozik... Mert ha lenne, tán elfogadnád, hogy nem mindenki maradt meg az állatok szintjén, és némely embernek, még ha 15-18 éves fiú is, lehetnek komolyabb szándékai az életben, meg elvei, meg hasonló baromságok. És ha szűz vagyok, akkor mi van? (: Őszintén kíváncsi vagyok, hogy lassan 19 éves létemre miféle hátrányok érhetnek az életben, ha még nem kufircoltam.


Kérdező: A kortársaid ahogy mondani szokták, még elég éretlenek érzelmi téren (most nem a "pasikra" gondolok), nagyrészt még gyerekek. A kor előrehaladtával csökken az arányuk, tehát az idősebb (17-18) éves korosztályban találhatsz ilyeneket inkább, de én azt mondom, hogy 15 évesen korántsem létszükség egy komoly kapcsolat(: Ha összejön, összejön, legyél boldog, hisz az az életed célja, ha meg nem, akkorsem kell sírni.

2010. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
hmmm, ha 5 évvel idősebb lennél még érdekelnél is talán, de így fiatalka vagy még :)
2010. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
szerintem defektes vagy és azért kerülnek a normális pasik...persze magadat másképp látod...
2010. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!