Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Egy volt már, (kiderült, hogy a barátnőm exe szal vége let..-.-) és nem tudok ismerkedni, kell egy pasi:))

1, bulikba nem járok = ott nem..

2, neten nem akarok ismerkedni mert az gáz...

3, suliból se akarok...lol..onnan se

4, Hol tudnék??:D

Utcán? - de ott nem nagyon szólítanak le... (vagy igen? szemezés?)

Mondjatok tippeket, kezdeményezhetek én is.. hogy érjem el hogy felfigyeljenek rám és akarjanak?:)


2010. nov. 6. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Jesszusom, hány éves vagy?
2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

1.) Ne azért legye pasid, hogy legyen.

2.) Ne pasid legyen, hanem barátod.

3.) Itt se jó, ott se jó, semmi se jó.

4.) Ami nem megy, nem kell erőltetni.

2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
15L vagyok..
2010. nov. 6. 23:32
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

jah kérem a kor mindent elárul. majd 5-6 év múlva...

Addig várj türelemmel. Majd talán a 4 pontból egyik jó lesz addigra.

2010. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ne higyjetek egy ilyen hisztis izének hogy nekem semmi se jó...

de ha jól veszem le akkor csak egyszerűen várjak hogy majd lesz egy? oké lehet hogy még tényleg fiatal vagyok meg minden de egyszerűen nem tudok várni

kell nekem egy olyan hogy este valaki átkaroljon ( ha átjön;D) rossz kedvemben felvidítson.. erre egy barát nem igazán a legalkalmasabb (mer nem lehet vele összebújni:D)

na komolyan

2010. nov. 6. 23:37
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Miért mennyinek gondoltátok a kérdésből? :D csak tán nem felnőttnek :D? amúgy ha alapból így állsz hozzá hogy még az esélyt sem adod meg hogy akárhol is..akkor tényleg nehéz lesz..amúgy élj társasági életet, legyél nyílt és kedves, vedd észre ha bejössz valakinek az apró jelekből, és ha még ez sem elég, akkor majd később kitapasztalod és menni fog.. am 15/L szintén xD
2010. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 18 évesen volt az első komolyabb kapcsolatom, és sosem érezte, hogy lemaradtam volna valamiről...én is ugyanígy éreztem, mint Te, de hidd el, hogy ráérsz még! Ha jönnie kell jönni fog!
2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
ja, meg legyél igényes magaddal szemben, add magadat, ne játszd meg magad, legyen önbizalmad és csak magabiztosan(de azért ne lehengerlően :P ) ;) előző vtam
2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
bocsánat , nem előző, hanem az előtti :P
2010. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

nem az h az esélyt nem adom meg:D mert ha LENNE valaki akkor jöhet:P de nincs senki ez van..

volt tavaly egy fiú.. de ugye 13éves fejjel semmit se tudtam, a jeleket stb, meg nem is lett volna az jó szóval azt az egyet elszúrtam:P igazából nem sajnálom h nem jött össze na de nincs senki:\ mert nema külsőmmel vana baj, mert sokan néznek az utcán, de nem akarnak semmit, csak megnéznek

2010. nov. 6. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!