Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Egy volt már, (kiderült, hogy a barátnőm exe szal vége let..-.-) és nem tudok ismerkedni, kell egy pasi:))

1, bulikba nem járok = ott nem..

2, neten nem akarok ismerkedni mert az gáz...

3, suliból se akarok...lol..onnan se

4, Hol tudnék??:D

Utcán? - de ott nem nagyon szólítanak le... (vagy igen? szemezés?)

Mondjatok tippeket, kezdeményezhetek én is.. hogy érjem el hogy felfigyeljenek rám és akarjanak?:)


2010. nov. 6. 23:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Talán mert te is 1 tipikus "mai" kis tini pi*sa vagy!!

Ne hogy már azért legyen barátod mert csak.. hát ilyen hülyéknek lesznek a rossz,rövidtávú kapcsolatai. Jól kihasználják,megdugják helybenhagyják.

2010. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Egyet kell értenem az előttem szólóval! Ne azért legyen valakid, hogy legyen, hanem mert tényleg őt akarod...és nem egy fantom alakot!
2010. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem ilyen vagyok, hosszú kapcsolatot szeretnék, és nem hagyom h lefeküdjenek velem..-.-"
2010. nov. 6. 23:46
 14/25 A kérdező kommentje:
És ha valaki közeledik nem jövök össze vele még akkor sem ha csúnya, csak azért hogy legyen valakim és menőhessek.. Azért van egy alap..
2010. nov. 6. 23:48
 15/25 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen rosszul írtam:D Na ha valaki közeledik nem fogok vele összejönni feltétlenül csak azér h legyen valakim, szóval van egy alap
2010. nov. 6. 23:49
 16/25 A kérdező kommentje:
És nem is az a hiba hogy az az "alap" túl magas ponton van,mert nekem nem kell hogy a legmenőbb cuccokba járjon, legyen aranyos arca/helyesm és belsőre számít nekem a legjoban .
2010. nov. 6. 23:50
 17/25 anonim ***** válasza:
Húzzál aludni! Inkább tanulnál a szünetben. Ja meg mi az, hogy 15 éves, de tavaly még 13? Nyugodtan írhatod a 14-et, semmivel sem jobb a 15-nél, mert az is gyerek. Amúgy meg csak sírsz, hogy itt se, ott se, akkor hol? Hát akkor sehol.
2010. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval! :)

1. Fogalmazási készségekben szenvedsz.

2. "És"-el nem kezdünk mondatot.

2010. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
majd úgy is megfogod találni előbb utóbb aki majd TALÁN akár a barátod lessz.... várd meg.... am az már jó jel h feltételeid vannak!!!
2010. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szóval várjak...

Szánalmasak az olyanok akik elkezdenek problémázni h jaj 15éves vagyok és jók a helyesírási készségeim drágáim, csak siettem -.- akik ilyeneket írnak, azok primitív hülyék

2010. nov. 7. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!