Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dobassam magam a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dobassam magam a barátnömnél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod dobatni magad? Ha nem akarsz vele lenni, akkor mondd meg neki kultúráltan, hogy te nem szeretnéd ezt az egészet már, és legyen vége
2010. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt mondod neki: Most szakítok! Pont
2010. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd, neki, hogy: "Kisanyám! Lepattintalak!" oszt kész.
2010. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
elötte kezdj ki egy lánnyal és csókold meg a lányt, és viszonozza is. persze, ehhez be kell szervezni egy csajt. ezután nézz rá a barátnődre ledöbbenten, hogy itt van és mit keres itt, majd a másik lány hívjon el téged és húzzon magával.
2010. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
köcccsög... -.-" ha lenne annyi gerincesség benned akk oda állnál elé és elmondanád neki h szakítani szeretnél vele és h miért.....
2010. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Szánalom...gerinctelen csicska kis féreg...pff...

Elég nagy b*zi lehetsz...azt se mered megmondani hogy mit akarsz? Legyél már férfi csöppet...szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést és úgy elhányja magát tőled az undortól mint a pinty...

2010. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha az én fiúm szakítani akarna, sokkal jobban esne ha a szemembe mondaná, hogy már nem érez úgy irántam, és nem szeretné ezt így folytatni, mint hogy mindenféle technikákkal el akarná érni hogy én szakítsak. Ez már a bunkóság netovábbja. Gusztustalannak tartom.

15/L

2010. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
egyetértek azokkal a k*rvaanyádba küldenek. szakíts vele te, ha nem akarsz vele lenni.
2010. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a fáradságot, és szakíts vele. Nekem egyszer egy fiú vagy két hónapig húzta azzal az agyam, hogy nem vette fel a telefont, meg kifogásokat keresett. Piszkosul rossz volt, főleg az, hogy nem tudtam miért csinálja, reménykedtem. És mindezt nem két hét járás után. Na, a lényeg az, hogy állj ki szépen elé, mondd azt neki, hogy sajnálod, de köztetek ez nem működik, nem vele van a baj, és hogy van egy másik lány sokkal régebbről. Meg hogy néha azért beszélgethettek a szakítás után is, de ne reménykedjen. És legyél kedves.
2010. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen gyáva alak vagy!
2010. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!