Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobassam magam?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret, de én nem érzek iránta semmit, viszont nekem dobni őt nincs szívem, így is elég gyenge most lelkileg...Milyen praktikákat ajánlotok, hogy ő mondja ki, hogy vége??? Pasiról van szó..
2011. márc. 8. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem ide tartozik...
2011. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félre kategorizáltam, köszönöm a javítást :)
2011. márc. 8. 20:38
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj nem akarlak megsérteni de szerintem ez gusztustalan.

Fogalmazd meg neki szépen,hogy szeretnéd ha vége lenne.

Ha szerinted gyenge lelkileg akkor esetleg próbálj meg segíteni neki,hogy átvészelje,de jobb ha totál eltűnsz az életéből,úgy könnyebb lesz neki

2011. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha ő szeret akkor biztosan nem fog kidobni.Sőt vannak akik bármilyen megaláztatást levegőnek nézést és képesek elviselni csak a másikkal legyenek..szóval ha megakarsz szabadulni ettől a sráctól akkor küld el határozottan ne alázd meg és ne kertelj mert csak bonyolódna a dolog és őt vágod gallyra lelkileg.ha volt szíved eddig húzni a dolgokat akkor a legtöbb amit tehetsz hogy őszinte vagy vele.
2011. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha gyenge lelkileg, akkor nem fog dobni..

Tisztességesebb lenne megbeszélni egyenesen...

2011. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Ne tégy ilyet. Légy egyenes, és mondd ki, hogy vége a részedről, azt is, hogy miért.


Ha ő nagyon szeret téged, akkor a befejezés mindenképp meg fogja őt viselni, teljesen mindegy, ki mondja ki.


Legyél már egy kicsit okosabb is. Ha te "kidobatod magad", attól jobb lesz neki? Ugyanúgy csalódást és fájdalmat fog érezni miattad, az irányodban.


Itt az egyenes út az egyetlen út, szerintem.

2011. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a szavaitokat...elismerem, megérdemlem...én is ezekkel a szavakkal illetném saját magam...még nem régi a kapcsolat, csak 3 hetes...de akkor is nehéz nekem ezt kimondanom..Én még soha nem szakítottam, ezért kértem tanácsot. Talán neki akkor kevésbé fáj, ha ő mondja ki, hogy jobb, ha külön megyünk :(
2011. márc. 8. 20:42
 8/20 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben az, hogy ő már a találkozásunk napján belém szeretett, én még akkor is bizonytalan voltam..aztán múlt héten megejtett egy nagyon hülye poént, amiről tudta ugyan, hogy nekem fájó pont, de "csak kíváncsi volt a reakciómra, hogy tényleg rosszul reagálok-e?" Azóta teljesen másképp nézek, gondolok rá...azóta érlelődik bennem ez a gondolat..
2011. márc. 8. 20:45
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
hmm, ezzel most korrigáltad, ne haragudj a csúnya szavakért, hirtelen felindulásból volt, nem tudom a körülményeket... 21/L
2011. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

21/L Nem haragszom hidd el...most csakis magamra.

Azért, hogy nem tudom neki kerek perec azt mondani, h ne haragudj, de nem fog menni :(

2011. márc. 8. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!