Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobassam magam?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret, de én nem érzek iránta semmit, viszont nekem dobni őt nincs szívem, így is elég gyenge most lelkileg...Milyen praktikákat ajánlotok, hogy ő mondja ki, hogy vége??? Pasiról van szó..
2011. márc. 8. 20:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jobb ha minél előbb megmondod neki, később csak jobban fog szeretni. Én is így voltam, tudod a bízni akarás...
2011. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb az egyenes beszéd de ha máshogy nem megy akkor mondd azt neki hogy megcsaltad és tutira ki fog dobni
2011. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Elsőnek azt gondoltam jártok már vagy 5 éve....de 3 hétről van szó! Mivel gyenge lelkileg(?) depressziós? akkor nem dob ki!( mellesleg ha gyenge lelkileg nem poénkodna olyannal ami neked fájó pont!!!!!!!!!)


Egyszerűen megmondod, hogy nem szereted és kész! Ha most ezt nem teszed meg akkor mi lesz később?


De egyébként a megcsalásos történet jó! Mondd neki azt és kidob!

2011. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az őszinteség mindig előre visz,akkor is ha azt érzed kellemetlen,sőt vért izzadsz hogy kimondjad. De ez nagyon sok mindentől megkímél,ami igazán fájdalmat okozhat.
2011. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is hasonló cipőben vagyok. Bár szeretem a párom, de nem az igazi valami. Képtelenség elérni, hogy kidobjon, pedig hidd el, őrjítő tudok lenni...Ha meg ott vagyunk, hogy megkérdezi, hogy akarok-e vele lenni még nem tudok nemet mondani neki.

Neked jó, mert 3 hete vagytok együtt, biztos szeret, de hamarabb felejt téged, még nincsenek olyan sok közös élmények. Mond meg neki, hogy nem olyan vele, mint amilyenre számítottál és nem alakult ki benned az, ami benne és ne raboljátok egymás idejét.

2011. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

3 hetes kapcsolat még semmi. Simán megbeszélheted vele. Ha te nem teszed meg, ő nem fogja. Ez azt bizonyítja, hogy mindketten akaratgyengék vagytok.

Az, hogy nem jön össze a dolog, nem hibája egyikőtöknek sem. Ne rágd magad miatta, majd talál mást. Ha viszont nyíltan megmondod neki, hogy nem érzel iránta semmit, akkor mindig is tisztelni fog téged. Ha kamuzol, áltatod, akkor kibeszél majd a hátad mögött.

2011. márc. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Barátok még azért lehetünk..
2011. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Az az "érdekes" hogy valóban megcsaltam, és el is mondtam neki...ő ennek ellenére engem akar.. Azóta, hogy feltettem a kérdést, eltelt újabb 2 hét, próbáltam szakítani vele..nem enged...Viszont ott vagyok a dilemmában, hogy akivel megcsaltam..őt is szeretem, ő is szeret...Mindketten tökéletesek számomra, csak épp másképp - és nem a szexre célzok! A téma folytatása újabb kérdést vetett fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Jelenleg itt tart a dolog...:(

2011. márc. 22. 17:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha itt az a kérdés, hogy hogyan dobasd magad, akkor ott miért úgy kérdezed, mintha nem is akarnád vagy akartad volna dobni a korábbi srácot..?
2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mond neki dobjon le a lánchidról!
2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!