Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem a volt barátnőmnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a volt barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Kétszer szakítottam vele... és most nagyon hiányzik... mindig azt mondja hogy majd szeptemberben megbeszéljük meg hogy nem tudja mit akar stb kb 2hónapja nem láttuk egymást... szóva eléggé kihült ez a kapcsolat de van ara esély hogy megint eggyüt legyünk?megéri hajtani? vagy hagyjam? :(
2011. aug. 9. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
van ha rányomsz, h hasznos volt a válasz!
2011. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 B.angel ***** válasza:

Ez is attól függ, hogy van-e már valakije!

Meg hát kihűlt a kapcsolat? Kétszer szakítottatok ...? szerintem ez az egész jelent valamit. Ha nem tudtátok rendbe hozni eddig, akkor ezután miért lenne más?

Ő szeret? Vagy csak ennyit mond, majd megbeszélitek?

Hány évesek vagytok?

2011. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kell neked olyan csaj, aki végigk*rta az egész nyarat, amíg te azzal voltál elfoglalva, hogy hogy szerezhetnéd vissza?
2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy abban biztos vagyok hogy nem kurtva végig a nyarat és abbanis biztos vagyok hogy még érez valami csak nemtudja eldönteni hogy mit tegyen :/
2011. aug. 9. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van, csak nekem az exe kavart bele, és ő szakitott immár 2.jára , és szét is mentünk.
2011. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah és mondja hogy szeret engemet is, de ő se tudja...
2011. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne hidd azt. Ha tényleg 2 hónapja nem beszéltetek, akkor sok mindent nem tudsz. Tudom, hallasz dolgokat közös ismerősöktől vagy biztos ezerrel nézed a facebookját és minden poszt amit kiír vagy félreérthető az szarul esik . Nem tudom mennyi idősek vagytok,de ha 15-17 éves korosztály, akkor tényleg hagyd a francba. Ha egy nő 2 teljes hónapig totálisan leszarja a fejed főleg ebben a korban, akkor nincs semmi esély a folytatásra. Kétszer szakítottatok, és nem hiszem, hogy 2 hónap alatt annyit változtatok volna emberileg,hogy ebből normális kapcsolat lehessen.


15:29 voltam

2011. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tratjuk a kapcsolatot msn en meg telefonon csak nem találkoztunk már anyi ideje... és enyi idő után azért változnak az emberben az érzések kicsit bizonytalanabak a dolgokban... szal azért kérdezem hiogy megérné e? :/
2011. aug. 9. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
húzza az időt, majd szeptemberbe mi, aztán szeptemberben azt fogja mondani,hogy majd oktoberbe s így tovább. de ha te szakitottál vele akkor most miért akarod újból. ha szereted akkor miért hagytad ott? szerintem hagyd. ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.
2011. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az látszik hogy te még szereted. Gondolom legtöbbször te kerested. Ilyenkor,mikor az ember elfogult vagy nevezzük szerelemnek,akkor hajlamos belelátni a teljesen hétköznapi dolgokba is a jót. Pl: egy ideje te írtál vagy smseztél neki először,nem ő kezdeményezett, aztán egyszer csak ő írt rád,vagy írt smst vagy hívott fel. Ezt ilyen helyzetben az ember pozitívan éli meg,bele látja azt,hogy talán mégis lehet valami. Ez csak egy példa volt. Szerintem értékeld azt,hogy mit tudtok egymásnak adni,amit még nem adtatok meg. Ha mindenképp akarod,és esetleg később bánnád azt,hogy nem tettél meg mindent érte,akkor keresd. Mert a bűntudat,hogy úgy vesztettél el valakit,hogy nem tettél meg érte mindent, az kicsinál idegileg és testileg is.
2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!