Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem a volt barátnőmnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a volt barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szakítottunk és eléggé csúnyán váltunk el. Azalatt jó kapcsolatunk volt és szerelem volt ezerrel. Azóta nem bírom elfelejteni, van hogy vele álmodok és mikor meglátom az iskolában azt veszem észre, mintha engem nézne, keresné a szemem. (Van pasija de nem érdekel) Nemrég írtam neki, hogy nem-e lenne kedve találkozni erre baromi kedves volt és azt mondta, hogy VAN. (Úgy váltunk el h. soha többé ne keressem fel szóval nemértem a reakcióját) Ha a találkán kitálalok neki lehet még nála esélyem? Nem bírok nélküle lenni:S (19 F)
2009. dec. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb dolog minden esetben az öszinteség..:)) Mond el neki h mit érzel és ha neki is számitasz valamit megért és nem fog kinevetni vagy valami... Ja és fontos h ha miattad váltatok el csúnyán akk kérj öszintén mindenért bocsánatot!! Ne igéretekkel halmozd el, hanem öszinte szavakkal és minden ok lesz, meglátod!!:))

Rem segitettem..:x

2009. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van esély rá, hogy még ő sem felejtett el téged. De meglehet, hogy csak barátkozni szeretne. Én azt mondom, legyen meg az a találkozó, és figyeld, miképp viselkedik veled. Ha nagyon csinosan öltözik fel, az már egy jó jel (hacsak nem állandóan olyan az öltözéke, mintha egy kifutóról lépett volna le :P). :)

Én nem tudom, jó ötlet-e rögtön kitálalni neki... Lehet más mást fog mondani, de szerintem tényleg inkább figyeld a reakciót, érezzétek nagyon jól magatokat, és esetleg egy-két régi közös élményt "mellesleg" talán szóba lehetne hozni, az ezzel kapcsolatos reakciója is árulkodó lehet. Lényeg, hogy alapvetően azért tartsd tiszteletben, hogy barátja van, és nagyon finoman próbálj közeledni felé.

2009. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, sok sikert, de amíg nem dobja a pasit, addig ne csinálj vele semmi testi kontaktust, mert akkor egy paraszt vagy.
2009. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eselyed lehet, legy oszinte , de ne hagyd hogy megvezessen azert mert kitarulkoztal.csak akkor adj utana szerelmet ha mar egyutt vagytok addig csak probalj a kozelebe maadni kedveskedni.es ha osszejottetek akkor mond el neki hogy megveszel erte es hogy maga volt a pokol mikor kulon voltatok.

Drukkolok SOK SZERENCSET

26F

2009. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!