Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha a párom fontosabb a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult már ilyen?
2011. jún. 24. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális alapból is:D
2011. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca.. ***** válasza:

szerintem meg nem ez a normális.

egyébkétn attól függ milyen a párkapcsolatod meg a barátság, de sejtem itt nem egy házasságközeli dologról beszélünk.

nem, többségében nálam leglaábbis barátok előre.

2011. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is...De a barátnőim szerint ez nem normális, mert attól még, hogy szerelmes vagyok, attól még a régi barátaimat ne felejtsem el.Ez mások szerint is így van?
2011. jún. 24. 11:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Pasit bármikor találsz, de a barátság ritka.:)
2011. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:

így van (utolsó 2 komment)

ne felejtsd el ki volt melletted amikor épp rossz passzban voltál. ő kiállt melletted. egyp asiért igaz barátot soha nem felejtünk el.

2011. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Butaság sorrendbe állítani. A párkapcsolat is más meg a barátság. Ha pedig ennyire fontos a sorrend, nekem a párom az első mindenben. Szorosan utána a barátok. Meg kell találni a kettő között az egyensúlyt. A barátnődnek is el kell fogadnia, mostmár nem csak Ő van neked.
2011. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!(:

Én igazából nem felejtettem el őket, és általában ugyanolyan

fontosak, csak néha érzem úgy, hogy ő a fontosabb.De emiatt sokszor nem is érzem jól magam...:/

Még egyszer köszönöm!(:

2011. jún. 24. 11:49
 8/10 anonim válasza:
én személyszerint fontosnak tartom mind a barátaimat és a barátnőmet is. de ink barátnőmet választom, persze mnidezt úgy hogy próbálom nem megsérteni a barátaimat! 17/F
2011. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

cöhh. mintha barátnőmet hallanám

sajnos én vele ugy vagyok hogy a barátja kb. 300 kmre lakik és nincs mindig gépnél /=nem lehet csak x időre és nem is minden nap/

és akkor mindig benn kockul hogy áá mindjárt feljön mindjárt feljön

az anyja meg mindig engem gyötör hogy csaljam már ki meg minden mikor akárhányszor probálom mindig ez van leszar engem...

többször violt olyan hogy mosoly szünet volt köztük akkor egyből jajj kijössz gyere már ki meg minden régebben is mikor együtt voltak probáltam vele beszélni nem hallgat rám

és ugy szoktam mindig olyankor lenni hogy akkor mikor kinn jönne /=egyértelmü nála hogy nincsenek együtt/ akkor eljátszom vele azt amit ő szokott csak hogy érezze hogy milyen

2011. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért én ennyire nem felejtem el, és nem szarom le.Csak néha, ha mindketten elhívnak valahova, akkor a páromat választom, ami a barátnőmnek nem esik jól.
2011. jún. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!