Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

komoly kapcsolatban élek egy ideje...az utóbbi időben valami nagyon megromlott közöttünk. S az együtt létek is csökkentek...nem kicsit...Egyre többet gondolkozok azon hogy érzek e még iránta valamit...már nincs meg az a láng az a tűz (én részemről) mint régen. Ha ránézek látom rajta hogy napról napra jobban szeret...

A lényeg, hogy az utobbi időben megismertem egy srácot...nagyon helyes, aranyos, kedves és figyelmes is. Szeretne velem találkozni, de nem tudom hogy mitévő legyek. Mostanában olyanokat is ír, hogy alig várja hogy megcsókoljon meg hogy lásson...Szivem szerint találkoznék vele (mert egyre szimpatikusabb) eszem meg azt súgja hogy ezt nem tehetem meg, hogy a párom háta mögött találkozzak mással...(függetlenül attól hogy elcsattan az a bizonyos csók vagy sem...)


Nem tudom hogy micsináljak :(:( Szeretném is látni, meg nem is. Félek hogy nem tudok neki nemet mondani a csókkal kapcsolatban....


Lány/20


2010. nov. 5. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szakíts a jelenlegi barátoddal,mert ez hosszútávon úgy sem lesz tartós kapcsolat.
2010. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon nehéz.....:( :( :( annyira nem tudom hogy mit csináljak....4 év az 4...
2010. nov. 5. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyi én 6 évig voltam együtt valakivel akivel aztán én szakítottam úgy hogy szerettem még, mert a végén már nagyon rossz volt minden. Megtettem szakítottam vele 6 év után. 3év kellett, hogy feldolgozzam, de örülök, hogy megtettem, mert így is eléggé tönkre tettem magam. Hagyd el, akármilyen nehéz, mert már nem szereted, így semmi értelme.23/L
2010. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem az a pontos kifejezés hogy nem szeretem...:S hanem én arra gondoltam h már egy ideje ott tartok hogy nem tudom hogy mit érzek..mert van amikor úgy érzem magam vele ennél jobban már nem is tudnám szeretni....s van mikor meg úgy vagyok vele hogy abszolut nem várom hogy hazajöjjön...stb...
2010. nov. 5. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is szakíts vele!

tudom hogy nehéz, meg minden, de még fiatal vagy, 20 éves, nem kell vele leélld az életed, ha megromlotta kapcsolat!

Előtted az egész élet, ismerd meg azt a másik fiút, hátha megszereted :D és amúgy is még ilyen fiatalon ismerkedj mielőtt az elsőnél azthinnéd hogy ő az igazi.

Remélem segítettem:D

szia

2010. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindegyikőtöknek igaza van...:(:( nemő az első komoly kapcsim :) előtte is volt egy másfél éves...:)
2010. nov. 5. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:

4 év az 4 év? Ez indok? Lesz ebből 8 aztán 12 is,és a végén aláhúzhatod,hogy ennyi év ment pocsékba!

Persze,hogy ijesztő lépni,mert mi van ha az új sem jön be és egyedül maradsz.Erre ne várj,hogy bármi is garantált lesz és biztos.Ha szerinted a régi kapcsolatodat már nem lehet helyrehozni,mert te nem akarod és kiváncsi vagy,hogy milyen lehet mással,akkor szakíts,adj neki is esélyt,hogy megtalálja az igazit,mert ezek szerint nem te vagy az.

2010. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hagyd ott...


De szerintem , mivel nagyon színpatikus ez a másik srác neked, találkozz egyszer vele titokban cska egyszer töltsetek együtt pár órát ismerkedj vele beszélgessetek sok mindenről...


De ne emiatt szakíts a pasiddal hanem amiatt mert te már csak kényszerből lennél vele és ez az igazság ha bevallod magadnak, nem mersz kilépni belőle, félsz új kapcsolatba belemenni pedig fiatal vagy előtted az élet..

2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!!!


Teljes mértékben igazad van!!!!! Végre valaki aki jól látja a helyzetem! :( :( :( Csak nagyon nehéz :( Valamien szinten szeretem!! Csak valami nem oké és nem akarom hogy mind a ketten szenvedjünk.


Köszönöm a válaszokat, ezek alapján átrágom a dolgokat...:)

2010. nov. 8. 09:27
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók.


Sikerült döntenem...Hagyom azt a másik srácot...mert mint utólag kiderült az ismerkedésünk elején csak álca volt a macsó, sármos, aranyasós fiú....a levelek folyamán burkoltan közölte velem hogy VALÓJÁBAn mik is a szándékai...gonolom értitek. Nekem ilyen fiú nem kell aki csak üríteni akar....

Megpróbálom leültetni a barátomat, és újra és újra elmondani neki a problémámat amíg fel nem fogja (mert állt.ban mindig azt mondja h nem ért) és megpróbálom helyre hozni a kapcsolatomat!!!! Mert még mindig szeretem, de szeretném ha ez a szeretet ugyan olyan erős lenne mint régen :)


köszönöm mégegyszer a válaszokat!


Ui: nem találkoztam a sráccal, és nem is fogok.

2010. nov. 8. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!