Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

van egy barátom 1éve együtt vagyunk. volt egy szakításunk 1 hónapig de már elrendezödött.. félreétés miatt történt. azóta amióta újból együtt vagyunk, apám egyszerűen nem engedi be a lakásba.. nem is mer ide jönni a barátom..:( mert apámmegmondta neki h takarodjon el innen. a barátom pobálta vele értelmesen megbeszélni h szeret de őt ez nem érdekelte.. elküldte. nem tudom mit kezdjek :/ egyépként az apám nem normális.. szval egy alkoholista és utál engem..állandoan terorizálja a családot (Y) és ezzel si scak nekem akar rosszat..mert utál. hétköznap megoldjuk mert egésznap dolgozik.. de hétvégén már nem.meg ez így nemis egy kapcsolat..:( h nem jöhet hozzánk. eddig még semmi baj nemvolt .. csak a szakítás után..

én nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elvesziteni.. de ez így nem mehet örökké h nem jöhet hozzánk..miközbe én bármikor mehetetek hozzájuk.

szerintetek mitcsináljak? előre isköszi


2010. nov. 5. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nálatk találkozzatok,ennyi! :)
2010. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát bizony egy háznál az apa a fönök nem tudom hány évesek vagytok de amig 18 évet benem töltöttétek addig bizony nem tudtok mást csinálni.. örüljetek neki hogy nem tilt el egymástol titeket. Igaz nagyon csunya dolog hogy alkoholita létére igy viselkedik de sajnos nem tudtok mit cisnalni.. a legfontosabb hogy ne hagyjátok hogy tönkremenjen a kapcsolatotok ez miatt, mindig kikell tartani! :-) sok serencsét! F19
2010. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
minden hol ez van .. szerintem nem gáz ha mindig nála vagytok, legalább apud nem zavarhat
2010. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menjen fel hozzátok. Ennyi
2010. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha majd nagy leszel és eltudod magad tartani akkor elköltözöl és oda azt viszel fel akit akarsz :)
2010. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

amugy ő 18 én 16 :/

hát igen csak náuk az a gáz h nincs ajtó a szobájába hanem ilyen boltív és pont a szobájára nyílik -.-" :D

nálam még be is lehett zárni..

szal náluk nem tudunk kettesbe lenni és engem ez zavar :S

2010. nov. 6. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!