Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legtöbb kapcsolat a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb kapcsolat a pénz hiánya miatt szakad meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom fizetni a számlákat,sem a lakbért,állandóan munka után kutatok de nincs szerencsém,stb..ilyenekre gondolok
2010. nov. 5. 11:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ma 09:57 23/L vagyok.

"mi nők ilyen vagyunk" én meg azoktól hányok,akik mindenki egy kalap alá veszi a nőket.

Bármily hihetetlen ,pénz nélkül is szerettem a barátomat ,és eszem ágában nem volt másra sem nézni,és még is engem dobtak.

2010. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

ma 11:56

Sok ilyen esetett látni forditva is

2010. nov. 6. 12:40
 23/24 anonim ***** válasza:

Én inkább azt írnám, hogy van ilyen is de azt , hogy sok na ezt nem mondanám. Mint ahogy a nőknél is vannak ez alól kivételek.


23 éves lány nem akartalak megsérteni ! Bocsánat! Nem tudom mért vetted magadra ?!


"A munkahelyemen 35 nővel dolgozok együtt és ezek 80% elvált. Aki újra férjhez ment azok 100%-a vezető beosztású férjet "talált" magának a munkahelyről mily véletlen ugye? Nem dolgoztak együtt szóval nem lehet azt mondani, hogy a munka alatt egymásba szerettek.

Na az nőktől ilyenektől hányok."--ebből melyik rész illik rád? Egyik se.Akkor hol a gond?

A véleményemet mondtam el.Semmi sem történik véletlen, ennek így kellett lennie veletek kapcsolatban. Ez van ha a kapcsolatban csak az egyik fél "húz"(itt Te) a másik meg csak "kullog" már ha erre is hajlandó egyáltalán. Jó látni, hogy vannak ilyen fiatalok is, akik nem egyik ágyból ki a másikba be, mert ezek alapján kizárt dolognak tartom, hogy te ilyen Nő lennél!

Kíváncsi lennék rá, hogy hogy nézel ki. Van rá mód, hogy lássak rólad képet, persze csak ha nem gond?

Lánynak és 20-22 év körülinek saccoltalak.


A kérdező nem válaszolt a kor, nem kérdésemre de Őt is ebben a korosztályba saccolom csak Ő fiú szerintem.

2010. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Rossz részt idéztem bocs :

"Pedig ilyenek vagytok többségiben Sajnos!"

Olvastad ?

TÖBBSÉGIBEN tehát , nem mindenki.

2010. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!