Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legtöbb kapcsolat a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb kapcsolat a pénz hiánya miatt szakad meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom fizetni a számlákat,sem a lakbért,állandóan munka után kutatok de nincs szerencsém,stb..ilyenekre gondolok
2010. nov. 5. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én tudom,tapsztaltam 7évig,hogy igen! borzasztóan megkeseríti az ember életét a pénztelenség :( Feszültség,idegesedés,kilátástalanságban én sem tudom jópofizni a páromnak...így tuti az összeveszés. Mi is emiatt hidegültünk el egymástól. Tudom,hogy nem szabadott volna,hiszen ha igazán szerettük volna egymást,akkor mindent megoldunk,de nem ment......
2010. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
igen.
2010. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam h. a páromat kirugták,akkor elkeseredtem és elkezdtem eltávolodni tőle.Féltem h. mi lesz ha engem is kirugnak,meg így hogyan kezdjünk saját életet.De a legjobban azt utáltam h. lusta volt keresni munkát,de megbeszéltük, segíettem neki és ilyenek.Igaz h. még mindig nincs munkája,de ha már naopi 1-2 órát foglalkozik vele,akkor már elégedett vagyok+ha otthon rendet tart és nem úgy tesz mintha én lennék a cseléd aki dolgozik és még az otthoni melót is én végezzem.AMúgy megbeszéltük h. végszükség esetén elmegy MC-be dolgozni, de előtte még munkanélkülire akar menni.
2010. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztaltam, nagyon sok marakodás volt a pénz miatt mert nem volt pénze eljönni hozzám ezért nem találkoztunk, mert elég messze laktunk egymástól, állandóan depressziós volt hogy nincs munkája minden szar, és ezt nagyon nehéz elviselni. két és fél éves kapcsolat volt..
2010. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha közös háztartásban éltek már vagy házasok vagytok akkor teljesen más a helyzet. Akkor nem hiszem, hogy olyan hamar tönkremenne a kapcsolat, ha már együtt élnek és akkor lesz munkanélküli, akkor nem lesz pénze, minthogy akkor mikor megismerkedtek és az egész kapcsolat így indul és évek óta semmi nem történik.
2010. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
igen!
2010. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
akinek meg pénze van,annak meg párja nincsen
2010. nov. 5. 12:06
 8/24 anonim ***** válasza:
Amelyik kapcsolat a pénz hiánya miatt szétszakad,az valószinüleg a biztos anyagi és megélhetési háttér miatt is alakult.A boldog kapcsolatokat nem a pénz motiválja.
2010. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Van egy film erröl ami nagyon átadja a hétköznapi hajszát gürizést,boldogulni akarást,az a cime: A BOLDOGSÁG NYOMÁBAN
2010. nov. 5. 12:10
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 12:09

a kedves elötted szoló kommentelök meggyöztek

2010. nov. 5. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!