Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legtöbb kapcsolat a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb kapcsolat a pénz hiánya miatt szakad meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom fizetni a számlákat,sem a lakbért,állandóan munka után kutatok de nincs szerencsém,stb..ilyenekre gondolok
2010. nov. 5. 11:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sok házasság megy tönkre a pénz miatt manapság de szerintem alapjában véve a máshogy kezdődik az egész és aztán kikerekedhet ide is a dolog.


Szerintem :


1, az asszonynak fáj a feje, és nem csak 1 nap hanem hetekig hónapokig először.


Tehát : szex nuku!!!


a következmény :


a férj

1,vagy elmegy keres magának barátnőt akin levezetheti a

fölös energiáját


2,vagy elkezd inni (mert szereti a nőt és megcsalni nem akarja és bántja is ez a helyzet mert nem hülye és tudja, hogy még csak véletlenül sem fáj az asszony feje---szerintem akár milyen hihetetlen kedves hölgyeim ez a jellemzőbb!!!!)


Mind a kettő váló ok mert :


Ha megcsalta akkor az tiszta sor


Ha iszik:

1, ha iszik , mondja a nő akkor nem d¤g meg

2, ha iszik büdös akkor ne is d¤gjon meg mert fúj

3, ha iszik nem tud megd¤gni mert nem megy neki.


Eszébe sem jut, hogy ha kevesebbet "fájt" volna a feje a nőnek akkor nem itt tartanak és a férj nem lesz alkoholista) és abban az állapotban a nő is szívesebben lép ki a kapcsolatból mintsem küzdene vagy változna és kitartana a férje mellett (VANNAK KIVÉTELEK !!!)

Tehát : a nő keres valakit aki "kielégíti".... anyagilag is nem utolsó sorban.


A fejfájás lehet még:


-most fáradt vagyok

-a gyerek felébred

-nem feje fáj hanem a hasa

stb stb

és ezek keveréke klf verziója.


Egyszerűen nem értem meg, hogy ha szerették/szeretik egymást emberek akkor a pénz, hogy tud kettőjük közé állni ennyire?


Hála Istennek nekem van munkahelyem sőt van, hogy 3 helyen is melózok és csak 3 naponta alszok otthon (szerencsére ez csak évente 3 hónapot van) ennek ellenére nem elég a pénz a 3 gyerek és a svájci frankos lakáshitel mellett.

Ő heti 20 órát (heti 5x4 óra)dolgozik és nem mindig van idelye ennyi munka mellett pl : főzni.

Felbosszant engem is, hogy kaja nélkül járok munkába ezzel is takarékoskodva és nehezen jut előrébb az ember. Elválni a pénz miatt eszembe sem jutna.. más miatt sem.


Ja de én férfiból vagyok.

2010. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
hát ha valakinek a pénz miatt lesz párja, és később nem lesz zsé, valszeg ez miatt válnak el ;)
2010. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

ma 12:43

okos gondolatok! GRAT

2010. nov. 5. 12:50
 14/24 anonim ***** válasza:

Pénz miatt vagy ki tudja másik okot, csak rá lehet fogni hogy nincs.

Nem írok regényeket,csak hogy lássátok miről akarok beszélni.

Nem volt munkája szerettem úgyis, nem tudott jönni megértettem, lett munkája így sem tudott jönni,mert sokba kerül az út, még végül eldob ,mert nincs pénze jönni,de ha segítettem volna ,nem fogadja el.Erről ennyit, hogy pénz vagy sem, én szerettem és ha volt pénze ha nem, eszem ágába nem volt eldobni, ő megtette...

2010. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Hát nem tudom de ez egyoldalú dolog mert a másik oldalt is meg kellene hallgatni de ebből ítélve szerintem Ő nem szeretett téged !

De ahhoz, hogy ezt kijelentse az ember mondjuk tudni kellene, hogy egyáltalán mióta és mennyi ideig tartott amig tartott a kapcsolat?! Olvastam már az oldalon ilyet és dobtam is egy hátast amikor írja, hogy 2 hete vannak/voltak együtt. Csak értsd, hogy miről beszélek, én 25 éve vagyok a párommal. Félre ne értsd ! Nem lebecsülni akarom a 2 hetet de ez alatt nem lehet valami sokat megtudni a másikról, főleg, hogy ennyire ragaszkodjon hozzá a másik.


Még egy meglátás a az eredeti kérdéshez folytatva, kiegészítve a 12:43-as mondanivalómat.

Érdekes, hogy a férfi is kiakad a pénz miatt meg depis lesz de az aki elhagyja ez miatt a másikat általában a NŐ!

Vajon mért?

2010. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetném, hogy a kérdező hány éves és a nemét is. Köszi.

76%-os voltam.

2010. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

23:38-nak:

Előtte szóló vagyok:

Több mint 7 hónapig voltunk "együtt" (távkapcsolatban)

2010. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az ilyet nem tudom felfogni őszintén ! Mint írtam én 25 éve vagyok együtt a feleségemmel és ez idő alatt (a katonaságot leszámítva) nem volt szinte olyan nap amit ne töltöttünk volna együtt. A katonaság alatt pedig nem volt olyan nap, hogy nem beszéltünk volna, volt, hogy naponta 2x-3x is naponta, ja és akkor (1989) még nem volt mobil!

Bocsi de az ilyen kapcsolat nem kapcsolat szerintem.

A 7 hónapostól kérdem, hogy a te nemed és korod megkérdezhetem?

40F

2010. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Látom hölgyeim nem tetszik az igazság! 1%-om bánja :))).

Pedig ilyenek vagytok többségiben, SAJNOS. Egy férfiban nem fordul meg (az én korosztályomról beszélek !) olyan, hogy a pénz miatt kilép egy kapcsolatból. A munkahelyemen 35 nővel dolgozok együtt és ezek 80% elvált. Aki újra férjhez ment azok 100%-a vezető beosztású férjet "talált" magának a munkahelyről mily véletlen ugye? Nem dolgoztak együtt szóval nem lehet azt mondani, hogy a munka alatt egymásba szerettek.

Na az nőktől ilyenektől hányok.

Szül neki 1-2 gyereket és ez után ha talál egy még zsírosabb állásban lévőt akkor elhagyja ezt a férjét is ez a hulladék? Persze ezt is szerelemből mi?

Mért írtam azt, hogy az én korosztályom ?

Látom a mai fiatalságot ami elszomorít. A lányok udvarolnak a fiúknak ami szánalmas és ha belegondoltok , hogy ez hova vezethet akkor ....

2010. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

ma 10:16

OTT A PONT!

2010. nov. 6. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!