Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a pénz egy...

Mennyire számít a pénz egy kapcsolat kezdetén?

Figyelt kérdés
Bár én csak 17 voltam, mikor megismertem a férjem, neki nem volt semmije. A szülei Trabantjával járt. Nem is gondoltam akkor a pénzre, de úgy látom, a mai fiataloknak ez elsőrendű szempont.
2010. szept. 17. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Közhely, de más volt akkor a világ. Nem volt még ennyire anyagias. A mai gyerekek meg mindenhonnan ezt kapják, hogy a pénz, a megélhetés stb. Meg hát ugye trendi a tinilányoknak, ha pasijuknak jó kocsija van.
2010. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

igaz, én nem vagyok mai fiatal, de szerintem az elején a pénznek nagyon nem szabadna számítani! Szerintem később sem szabadna központi kérdésnek lennie, hogy kinek van több. Mondom ezt úgy, hogy jómódú lányként egy jóval kevésbé jómódú fiúhoz mentem feleségül, és már a második babánkat várjuk, boldogságban.

35/N

2010. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem a pénz számitott az elején hanem az összhang,hogy összetudunk-e csiszolódni,együtt tudunk e élni meg ilyenek.


Viszont abban igazad van,hogy sokan már azt nézik a "jövendőbelijük" mennyire tehetős.Ez nagy butaság,mert bár jó ha nem csóró az ember de azért nem ezen múlik a kapcsolat sikere.


Inkább élek a szeretett férjemmel még ha nem is keres milliókat,mint egy gazdaggal aki szarba se néz vagy nem szeretem.

Ez

2010. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A végén az Ez nem tudom mit keres:))))))))))
2010. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Más a világ, nem lehet összehasonlítani, ítélkezni meg felesleges.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy jó, ha az pénz a legfontosabb.

De... a "mai fiatalokat" az a generáció szülte és nevelte, amelyik annak idején a szülei trabantjával járt... Vajon miért lettek olyanok, amilyenek?

2010. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 18éves!

Én lesz@rom hogy van e pénze vagy nincs!Van e autója vagy nincs!

Nekem ő számít!

És később sem lesz másképp!

Volt egy barátom 4évet voltam mellete!Nem volt semmilye mégcsak egy biciglije sem!

De imádtam!

Mondjuk van most barátom nagyon szeretem neki is van az :) apukájának autója ;)

és azzal jár hozzám!De neki nincs és ez engem nem izgat!

2010. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mindenfajta ember van. Van, akinek az számít, hogy a másik vicces legyen, vagy okos, határozott, magas, zöldszemű, stb. Akkor a pénz most miért akkora baj?


Ráadásul szerintem igaza van az egyik előttem szólónak, a szülei(n)k verik a fejü(n)kbe. "Ne menj hozzá, egy naplópó, nem fogtok tudni megélni!", "Ne azt a szakmát válaszd, semmi pénz nincs benne!", "Szerezz diplomát, hogy majd sok pénzed legyen!"

23/L

2010. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13:54 -nek Ha most 18 vagy, és volt 1 négyéves kapcsolatod akkor még szép hogy olyan fiatalon nem számított a pénz, főleg ha veled egykorú volt akkor a bicikli az oké.
2010. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy valaki gondol a jövőre is még nem gonosz, anyagias. Azon kívül más nem tudom hogy van vele de én az ápolt, iskolázott, csinos emberekhez vonzódom és ahhoz azért kell egy minimális pénz.
2010. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18 voltam a kapcsolat elején, de eszembe sem jutott a pénz.
2010. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!