Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tekint egyenlő félként a férfira mostanság?

Figyelt kérdés

Miért értékeli túl magát?

Mért gondolja ezeket?

"Én hercegnő vagyok"

"Velem hercegnőként kell bánni"



tegnap 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mit jelent hogy túlértékeli magát?

Ezek a hercegnős dolgok kinek a gondolatai? Soha nem hallottam még nők szájából.

tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én se hallottam még ilyet.
tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ma volt itt egy kérdés, ami elég hamar lekerült az oldalról, gondolom, többen jelentettük. A lényege az volt, hogy a kérdező szerint az összes nőt korlátozni kéne és rabszolgaként tartani, mert a férfiak sokkal előrébb viszik a világot, mint a nők. Én sajnos pont ezt látom többnyire, hogy a férfiak képzelnek többet magukról, tisztelet a kivételnek.


Még sosem hallottam senkitől, hogy ő a hercegnő és vele úgy kell bánni.

tegnap 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

3

De kár lemaradtam róla. Ezt a férfiak előrébb viszik a világot dumát mindig "imádtam". Átlag jóska a gép előtt pöffeszkedve, farkát verve meg fingurászva aztán marha sokat tesz, de gondolom elég annyi hogy pénisz nőtt a testére. Akkor már le lehet aratni más férfiak babérjait és takarózni vele egy életen át. 😂

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Csináltam róla képernyőképet, mert annyira kiakasztott, hogy átküldtem a barátnőmnek.
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"Egy nő"


Milyen nő??? A csajod? Exed? Anyád? Húgod, nővéred??? Vagy ez megint csak a napi hiszti?

tegnap 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Tudod, nekem férfiak hányszor mondták, hogy ők (nem az személy szerint, aki mondta, hanem minden férfi) egyszerűek, nem kell nekik semmi, szex, kaja legyen és boldogok?


Én ennél többre tartom magam. Szerencsére ismerek férfiakat is, akiknek nem csak ennyicske az életük, őket is többre tartom ezeknél a pasiknál.


És igen, én hercegnő vagyok, és keresem a hercegemet, akivel szétimádjuk egymást.

tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Van néhány beképzelt nő.


Miért csinálunk úgy, mintha valami elképesztő felfedezés lenne ilyen vagy olyan jellemhibával rendelkező egyént találni egy 4 milliárd fős embercsoportban?


Most vagy azt a nagyon kevés agyatlan instahercegnőt próbálod a teljes női nemnek hazudni, vagy a nők teljesen jogos elvárásait nagyítod fel. Kíváncsi vagyok, melyikről van szó.

tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Van igazság abban, amit a kérdező állít azért
tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

9

Oké, de a kérdező kikre gondol?

Nem rég azért voltam "hercegnőnek" kikiáltva, mert azt mondtam, hogy körülbelül annyit várok anyagilag a férfitól, mint amennyit én is nyújtani tudok. (Külön kiemelve, hogy a "körülbelülbe" a kicsit kevesebb is beletartozik.)


Na most ez is heregnősködés, meg az is, hogy mindent a pasi fizessen, mindenre ő hívjon meg, mindenben nyalja ki a fenekem...


Esetleg ha konkretizálta volna a kérdést, akkor lehetne rá érdemben válaszolni.

tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!