Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja mostanság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja mostanság a külsőm?

Figyelt kérdés

7éve vagyunk együtt és eddig nem kritizálta, nem tett megjegyzést rá. Amióta együtt vagyunk nem hiztam, ugyanaz az alkat maradtam mint voltam ( vékony, sovány), sosem voltam izompacsirta se az a nagyon sportos.


Viszont ő felszedett közel 20kgt amiért már szóltam és mivel közel 2évig nem akart semmit tenni egy idő után gondoltam nem figyelek a szavaimra ez ügyben hátha az felébreszti..de én azért szóltam mert nem így ismertem meg őt,nem alaptalanul tettem szóvá.


2021. szept. 26. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát most visszaadja a sok ba.. ztatást amit tőled kapott. Ez van.

Legalább ki tudtál írni egy újabb kèrtèst...

2021. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A külső már csak ilyen, folyamatosan változik, ahogyan öregszünk. Ha erre alapozok a kapcsolatot, az régen rossz.
2021. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Azért kritizál, mert tudja, hogy ő melletted elcsúnyult, te meg még mindig csinos vagy és azt akarja, hogy szarul érezd magad, ne lásd magad vonzónak és ezért vele maradj, mikor szerezhetnél egészséges testsúlyú, vonzóbb párt is.
2021. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért amit más is ír, hogy te is csúnyának érezd magad.

Lehet hogy sose voltál annyira az esete küldőre, a személyiségedbe szeretetz bele. Most hogy baxxtatod, ő is kimondja mit gondol.

2021. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

#4

Ha ő összejött olyannal, aki nem az esete, az magára vessen és ne a másikat b_szogassa.


Ellenben aki a kapcsolat alatt változik meg drasztikusan, lustaságból, azt jogosan lehet b_sztatni, legalábbis ne csodálkozzon, ha a párja nem találja majd vonzónak mangalica külsővel.

2021. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem azért, mert ha te is híznál egy kicsit zárulna köztetek az a vizuális olló szára. Es ettők jobban érezné magát.
2021. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Azért viselkedik így, mert már nem is szeret, és nem is tart vonzónak. Azt hiszi, ha jobban néznél ki, több kedve lenne hozzád.

Ebből szokott az lenni, hogy talál olyat, aki jobban tetszik neki, és megy az ösztönei után.

Te is azonnal dobbantanál, ha jönne egy jobb. Csak nem kellesz a kutyának se.

2021. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha fikázod a párod vagy bárkit, nem kell sírni ha kamatostul visszakapod. Beszélhettél volna vele normálisan, pl. hogy félted már az egészségét is vagy megmondani neki őszintén hogy kezd csökkenni a vonzalmad iránta, de inkább beleálltál.


Hogy ezután még itt áldozatként próbálod előadni magad, az igaz általános, de egyben röhejes. Egy értelmes beszélgetés rátok férne, bár ezeket a szúrkálódásokat nézve valószínűleg nem nagyon volt eddig sem.

2021. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

6os válaszoló vagyok.

Kíváncsi lennék a lepontozó nőtarsaim (mert nyakam rá hogy azok) mekkora segget eresztettek, ami miatt ilyen kis belátástalanok.😀

2021. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
#9 a lepontozott válaszokból látszik, hogy sok itt az elhízott.
2021. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!