Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja mostanság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja mostanság a külsőm?

Figyelt kérdés

7éve vagyunk együtt és eddig nem kritizálta, nem tett megjegyzést rá. Amióta együtt vagyunk nem hiztam, ugyanaz az alkat maradtam mint voltam ( vékony, sovány), sosem voltam izompacsirta se az a nagyon sportos.


Viszont ő felszedett közel 20kgt amiért már szóltam és mivel közel 2évig nem akart semmit tenni egy idő után gondoltam nem figyelek a szavaimra ez ügyben hátha az felébreszti..de én azért szóltam mert nem így ismertem meg őt,nem alaptalanul tettem szóvá.


2021. szept. 26. 11:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Már sokszor próbáltam vele erről beszélni őszintén és elmondtam neki mi a véleményem. Miután nem lett hatása és szemmel látható volt a fizikai állapotának a romlása ami még mindig nem hatott számára így még mit tehettem volna?- ha se a szavam sem az ötleteim nem segítettek. Sőt az se motiválta hogy nehezebb kockázazosabb teherbe esnie is így

.

2021. szept. 26. 17:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjad már magad. Állandóan csak kritizálni tudod mindennel (nem csak a külsejèvel.) kb csak akkor szólnál hozzá, ha bajod volt vele.


Azèrt nem volt már èletkedve sem, nemhogy foglalkozzon magával.


A sovány testalkat meg fèrfiaknál nem túl vonzó, valljuk be. Lehet, hogy így ismert meg, de legalább rávulágít arra, hogy neked is lenne min javítani...

2021. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11:

Azt elmondtad neki őszintén, hogy minek vagy vele, ha nem szereted, nem kívánod, csak a hibáit látod?

Te saját magadhoz se vagy őszinte.

Azért vagy vele, mert nem mersz szakítani. Félsz, hogy örökre egyedül maradsz, és még ilyen csajod se lesz.

2021. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!