Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír rám. Miért? Hm?

Figyelt kérdés

Ajj van egy srác és asszem tetszem neki de soha nem ír rám msnen h keltsem fel a figyelmét?? Mondjatok tippeket!! Légy szíves :$

Hogy keltsem fel a figyelmét mert találkozom majd vele de nem akarok kirívóskodni v feltűnősködni értitek én nem akarok olyan lenne...

De h keltsem fel a figyelmét??

köszi előre is..


2010. nov. 4. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Írj rá te néhányszor, majd várd meg,hogy mit lép, ha semmit sem tesz,akkor nem érdemes vele foglalkozni.
2010. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha mindent magyarul írsz, mondasz, meglátod, hogy felfigyel rád. Érdekes leszel a számára, egzotikum.
2010. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz ráírni? :P Az egy dolog, h a fiúnak illik kezdeményezni, de ez a szabály sztem az msn-es beszélgetésekre nem vonatkozik :P
2010. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki altatót, ha elaludt, vetkőztesd le, vedd elő a filctollad....és írj rá!
2010. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

A mostani barátomat 2 éve ismertem meg. Az első hónapokban rám sem nézett, mert jóval fiatalabb voltam nála. Aztán elkezdtünk beszélgetni(én vettem fel MSN-re)és nagyon jól ment, amíg egyszer csak nem írt. Ráírtam én, de nem volt aktív, elhatároztam, hogy leszarom. Aztán egyszer csak megint írt, hónapokon keresztül minden nap, és 5 hónapja együtt vagyunk:)

légy türelmes...ha kellesz neki, írni fog! ugyanakkor 1-szer 2-szer látnia kell, hogy téged s érdekel a dolog, szóval szerintem írj rá!

2010. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
írj rá te is nyugodtan, értékelni fogja (:
2010. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
írj rá,max. mégse tetszel neki:) van anyni fiú..:) hajrá:D
2010. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

húú köszik..

ház ezaz már vagy 1000szer ráírtam és bejövök neki és találkoztam is már vele többször is..de most énis ott vaok h leszarom mert ennyire nyuszinak lenni azmár húha...jó h félénk de ennyire ..:S

2010. nov. 4. 18:26
 9/16 anonim ***** válasza:
tegyél be pucér képet magadról, észreveszi akkor tuti rádir XD
2010. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mostanság nem könnyű a nőkön elmenni nemvagy esetleg kicsit félreérthető? Lehe tnemtudja egyértelműen levnni a következtetéseket veled kapcsolatba kommunikációs error sokat fordul elő :)
2010. nov. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!