Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a barátnőmet a kedvenc előadójának koncertjére?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyerekkora óta nagy rajongója egy bizonyos előadónak és azt kéri, hogy engedjem el, de én nem akarom elengedni. Szerintetek?


21F, 23L



okt. 20. 13:14
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/144 anonim ***** válasza:
100%
Hol lesz a koncert, mi az az elképesztően veszélyes környék? Én sok koncerten voltam már életemben, nem túl jó környékeken is, és még mindig élek, ahogy az ismerőseim, barátaim is. Tudom, hogy trollkodsz, de kíváncsi vagyok, mit izzadsz ki.
okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/144 anonim ***** válasza:
76%

1. Félek, hogy valami baja esik, mert nem bízom az emberekben


Szó sincs erről, te attól félsz valaki megdugja :D

tegnapelőtt 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/144 anonim ***** válasza:
68%
A tolószékes barátnőd hogyan eszik, iszik, végzi a szükségleteit, tisztálkodik, amíg te gondos eltartóként a munkában, vagy buzgó sportemberként a konditeremben vagy?
tegnapelőtt 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/144 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat. Pár észrevétel. Felnőtt, cselekvőképes emberek nem elengedik vagy nem engedik egymást. Eléggé kontroll késztetésnek hangzik. Én pl ezt nem is tűrném egy kapcsolatban. Max tájékoztatjuk egymást de nem kéredzkedünk.

Ha csak sima testi épség féltés van, akkor meg kísérd el! Ha nem szereted az előadót akkor meg bírd ki azt két három órát.

tegnapelőtt 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!