Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a barátnőmet a kedvenc előadójának koncertjére?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyerekkora óta nagy rajongója egy bizonyos előadónak és azt kéri, hogy engedjem el, de én nem akarom elengedni. Szerintetek?


21F, 23L



okt. 20. 13:14
 101/144 anonim ***** válasza:
69%
100, menj vele a taxival, aztán vitesd magad haza. Majd menj érte és vitesd haza magatokat. Vagy, te használd egyedül a tömegközlekedést és máris csak két útnyi taxit kell megfizetni. Mindenre van megoldás. Egyébként mindenki "rábizza" magát a tacisra, mert ez a taxis dolga. Vakok, tolószékesek és normál átlag emberek egyaránt.
okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/144 anonim ***** válasza:
69%
Vagy, menjen el hozzátok, akivel együtt megy a koncertre és vele taxizzon a koncert helyszínére, meg vissza. Ez is egy remek opció.
okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/144 anonim ***** válasza:
78%
Az apja, anyja, testvére, rokona, jó barátja nem viheti el koncertre ha törökbasa éned nem akar koncertre menni bár "nagyon szereted és félted"? Csak te létezel? Majd pont a tolószékben lévő barátnődet tépik meg? Mi ő kiváltságos, olyan gyönyörű, hogy minden férfi rámászna? 🤡
okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/144 anonim ***** válasza:
50%
Vagy menjetek ahányan vagytok egy taxival, aztán akkor még az út költsége is megoszlik.
okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/144 anonim ***** válasza:
70%

103, minden férfi nem, csak a taxisofőrök :D

Egyébként van női taxisofőr is, ellene mi a kifogás?

okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/144 anonim ***** válasza:
86%

Jaaaaj, mostmár hirtelen tolószékes "lett" abarátnő, na persze.

Egyetemre meg eljár, akkor.nem félten azon a nagyon "xar környéken"? (A másik, hogy a suliba el tud menni tolószékesen, de a sarki boltba már.nem, ahha...).

Kezdesz ellentmondásokba keveredni kisöreg.

okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/144 anonim ***** válasza:
78%
Te miről beszélsz, hogy jön ide az, hogy nem tud járni és téged nem zavar, hogy mégis egyetemre jár? Tartsd el kit érdekel? De ha majd dolgozni akar akkor nem mehet mert te megtiltod? A te nődnek ja qss a neve hiszen még egy nyamvadt koncertre se mehet senkivel, de te se viszed el!
okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/144 A kérdező kommentje:
106. Nem tudom, hogy mennyire vagy jártas a felsőoktatásban, de pár egyetemen van esti képzés. Azt teljesen szívesen megoldjuk, mert az egyetem egy biztonságos környéken van, Köszönjük.
okt. 20. 16:55
 109/144 anonim ***** válasza:
69%
Szóval arra mi a kifogás, hogy együtt taxizz vele, vagy azzal menjen, akivel a koncertre megy?
okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/144 A kérdező kommentje:
107. Azt mondtam, hogy megtiltom, hogy dolgozni menjen? Amúgy sem muszáj sehova sem mennie, ha nem akar mivel tudod létezik home office. Nem tudom miről beszélsz.
okt. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!