Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a barátnőmet a kedvenc előadójának koncertjére?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyerekkora óta nagy rajongója egy bizonyos előadónak és azt kéri, hogy engedjem el, de én nem akarom elengedni. Szerintetek?


21F, 23L



okt. 20. 13:14
 91/144 A kérdező kommentje:
88. Szerinted ki ugorjon ki a közértbe, ha a barátnőm tolószékes? Szerinted annyira k.rva egyszerű lenne neki elmenni a boltba?
okt. 20. 16:35
 92/144 anonim ***** válasza:
71%
89, de hátha olyan, mint a csalórobotok a Facebook-on, hogy ha eleget írsz neki, megtanul normálisan fogalmazni és kommunikálni.
okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 anonim ***** válasza:
86%

91, aha... ha szorul a hurok, jön egy új morzsa. Mostmár tolószékes.

Vagy nagyon, nagyon alulfejlett a kommunikációs készséged, vagy trollkodsz. Gyanítom utóbbi, de abban se ártana fejlődni.

okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/144 anonim ***** válasza:
83%
Jól van, most már hozzá rakott a történethez, troll egyértelműen.
okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 anonim ***** válasza:

"Attól félek, hogy útközben történik valami."


Akkor még rosszabb a helyzet. EZek szerint egyedül ne menjen sehová?

Ja, te tartod el. És miért nem dolgozik? Csak tán azt sem engeded neki, nehogy baja legyen munkából jövet-menet közben?

okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/144 A kérdező kommentje:
93. szorul a hurok… Téged az miért zavar, ha nem árulok el mindent az életemről? Szerezz saját életet, és ne gyakorin trollkodj!
okt. 20. 16:38
 97/144 anonim ***** válasza:
87%
Pont toloszekes lánnyal vagy együtt, hogy dirigálj, te légy az Atyaur ur Isten és ő mivel rád szorul inkább elturi. Mocskos, szemétláda vagy, de ha van karma félj, reszkess mert vissza fogod kapni.
okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/144 A kérdező kommentje:
97. Te miről beszélsz haver? A barátnőm egyetemre jár, egy nagyon rossz családból származik azért lakunk együtt. Azért tartom el ÉN, mert nem akarom, hogy egy kicsit is vesztesnek érezze magát amiért nem tud jár, így egyáltalán nem zavar, hogy egyetemre jár. Persze tudom, a nőnek kuss a neve…
okt. 20. 16:43
 99/144 anonim ***** válasza:
50%
Na, te kis titok zsák, akkor miért nem tudod hozni, vinni, vagy fizetni neki taxit? Gondolom eleve nem egyszál magában menne a tolószékében a koncertre.
okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/144 A kérdező kommentje:

99. Erről beszélek! Ezért nem akartam mondani, hogy tolószékes, mivel nagyon vicces kedvetekben vagytok. Te rábíznád egy random taxisra a barátnődet? Nem tudom hozni, vinni mivel nekem sincs kocsim, vigyem villamossal? Egy nem megbízható környéken?


Légyszíves trollok ne írjanak! Nem azért tettem fel a kérdést.

okt. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!