Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a barátnőmet a kedvenc előadójának koncertjére?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyerekkora óta nagy rajongója egy bizonyos előadónak és azt kéri, hogy engedjem el, de én nem akarom elengedni. Szerintetek?


21F, 23L



okt. 20. 13:14
 131/144 anonim ***** válasza:
100%

#130


Nem fogja mert attól "trassal", hogy őt leszúrják a taxiba, a barátnőt elviszi a koncertre a taxis és őt ott szúrják le. 🤣🤣🤣

okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/144 A kérdező kommentje:
131. Nagyon vicces vagy, ilyen kultúrálatlan válaszokra nem vagyok kíváncsi.
okt. 20. 17:43
 133/144 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért nem kíséred el, ha ennyire fontos neki a koncert és ennyire félted. Inkább ő mondjon le egy életre szóló élményről, mintsem hogy te két óráig olyan zenét hallgass a párod mellett, ami nem tetszik? Szánalmas.
okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/144 anonim ***** válasza:
85%
Vicces te vagy hiszen te írtad, hogy veszélyesek a taxisok, veszélyes a koncert helyszíne, tele lesz bűnözőkkel. Te egy jós vagy, előre tudod mi fog történni. Kulturáltan te nem tudsz társalogni csak vitatkozni és persze hárítani, kamuzni. A barátnődre miért nem figyelsz inkább? Bemászhat az ablakon valaki és megkéselheti. Tudod vigyázni kell rá mert ő a szemed fénye. 😂
okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/144 A kérdező kommentje:
134. Ha nem lennél egy proli vidéki akkor tudnád, hogy Budapesten eléggé veszélyes lett pár taxis. De mindegy is, próbálkozz jobban nevetős emoji 2024-ben
okt. 20. 17:52
 136/144 anonim ***** válasza:
85%

Én vagyok a proli vidéki, oké. De te milyen vagy? Annyira okos vagy, hogy ide jössz tanácsot kérni mert nem vagy képes megbeszélni a pároddal, hogy aggódsz érte és te ha mindjárt piros hó esik akkor sem fogsz vele elmenni mert nem szereted az énekeseket. Légy férfi és mondd meg neki, hogy nem akarod, hogy menjen. Probléma megoldva.

Igaz, hogy szomorú lesz biztosan, de majd túllép rajta hiszen te vagy az őrangyala. Hol itt a gond?

okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/144 anonim ***** válasza:
100%

Jaj elfelejtettem hozzáfűzni, hogy te nem tudsz értelmes beszélgetést folytatni csak parancsokat osztogatni, sértegetni magad körül az embereket, 6 naponta edzeni mint egy őrült, de autóra nem telik. Természetesen be is zárod a panelba, úgy viselkedtek mintha apa és lánya kapcsolatban lennétek mert ő tolószékes szerencsétlen és mert te üldözési mániában szenvedsz. Az összes pszichopata titeket nézett ki és alig várják, hogy lemészároljanak titeket.

Szimplán retardált vagy! 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣

okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/144 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd és igazán fontos lenne a számodra lenne a barátnőd, elkisérnéd a koncertre akkor is ha nem tetszik az a zenekar, de ne csodálkozz, ha nem sokára szakít Veled az ilyen hülye gondolkodás miatt. Természetesen van veszélye közlekedni, bulizni, de otthon lenni is. Sajnos engem még csak otthonban ért komoly baleset. Szóval baj bárhol bármikor történhet, de nem lehet folyamatosan ettől rettegni. A volt párommal én is voltam éjszakába nyúló koncerten, késő estig tartó színházban, de sosem volt baj, sajnos az új párom nem bírja a tömeget zárt téren, nem szabad még erőltetni, de lehet, hogy odáig eljutunk együtt, hogy egy szabadtéri koncertre és egy szabadtéri színházba a jövő évben eljutunk együtt, fel fogom Neki hozni, de nem erőltetem, de én szeretném hogy ha nagyon ritkán is, de ilyen helyekre is eljussunk együtt. Pánikrohamos, de a vonaton mikor mellettem van, és megnyugszik, az számára is és számomra is nagyon jó érzés volt. Nyugtattam, nem úntam bele, nem veszekedtem vele, nem kezdtem el én is aggódni. Szóval én a helyedben elkísérném, de Neked erre is lesz kifogásod, csak ebben az esetben ne csodálkozz légy szíves, ha nem sokára újra egyedülálló leszel.
okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/144 anonim ***** válasza:
50%

" Te rábíznád egy random taxisra a barátnődet? "


Nem Bogárka. Nem bíznám rá, mert felnőtt embereket nem bízunk másokra. Majd ő rendel magának taxit és beszáll. Ha valóban létezik a csaj és tolószékes, akkor jelzi a diszpécsernek, hogy asszisztációra van szüksége és megfelelő kocsira.

okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/144 anonim ***** válasza:

És miért veszélyes a taxi? Csak egy megtörtént esetet mondj Budapesten.

Azt mindenki tudja (max. a vidékiek és külföldiek nem), hogy nem szállunk be hiéna kocsiba, csak jól ismert taxi társaságéba, de leginkább telefonon rendeljük, akkor is, ha 5 taxi áll elöttünk.)

okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!