Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a barátnőmet a kedvenc előadójának koncertjére?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyerekkora óta nagy rajongója egy bizonyos előadónak és azt kéri, hogy engedjem el, de én nem akarom elengedni. Szerintetek?


21F, 23L



okt. 20. 13:14
 121/144 A kérdező kommentje:
120. Egy kés ellen hogy szoktál védekezni, te nagybetűs férfi?
okt. 20. 17:11
 122/144 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy kés ellen kell. Van rá egy csomó önvédelmi technika.
okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/144 A kérdező kommentje:
122. Kés ellen az egyetlen önvédelmi technika a futás. Ennyire offon vagy?
okt. 20. 17:14
 124/144 anonim ***** válasza:
77%
Kés ellen? Te valami üldözési mániában szenvedsz. Ne engedd el oda, de máshová se. Legyen csak a négy fal között ha egyszer megenged neked mindent. Én nem bánom.
okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/144 A kérdező kommentje:
124. Nem engedem el egy olyan helyre ahol elég sok esély van arra, hogy megkéselik. Ki vagy te, hogy megmond, hogy hova ne engedjem el?
okt. 20. 17:18
 126/144 anonim ***** válasza:
70%

#123

Legfeljebb az óvodában.

Szerencsétlen leányzó egy ilyen pojácát fogott ki, aki még arra is képtelen, hogy megvédje.😔

okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/144 A kérdező kommentje:
126. Trollokat nem etetek, köszönjük, hogy itt voltál, szia!
okt. 20. 17:24
 128/144 anonim ***** válasza:
77%

Ó, kispajtás!

Látom nyafogni azt tudsz, de hogy tököt növessz az már nem megy.

Szomorú a tehetetlenséged.

okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/144 anonim ***** válasza:
53%

125


De te miről beszélsz? Azt írtam, hogy ne engedd ODA SEM. Legyen otthon mint eddig hiszen egyetemre se jár be mert estire jár, munkába se fog mert home office-os lesz. Bezárod őt nehogy valaki rátámadjon, megkéselje és hasonlók. Értem. Félted őt nehogy pina nélkül maradj. De azért annyira nem, hogy elkísérd őt a koncertre hiszen meg fognak titeket késelni. Na akkor ne engedd el. Kért engedélyt, ne menj bele. Pont.

okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/144 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd el a koncertre. Ennyi. Ha őszintén szeretnéd, nem is jutna eszedbe más opció.
okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!