Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nő elvárja a párjától, hogy hallgassa meg a panaszkodását és adjon neki igazat?

Figyelt kérdés

Viszont észre vettem, hogyha egy férfi panaszkodik az a nőknek nagyon visszataszító.


Íme egy újabb példa amikor a nők kedvezményt akarnak kiharcolni.


Nekem lehet, halgassál meg, a véleményed az nem érdekel, de a végén nekem adjál igazat.

Fordított esetben rám ne számíts. Ki kíváncsi a másik bajára..


Honnan jön ez a mérhetetlen önzőség és kettős mérce?



ma 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem hallottál még arról, hogy a nők és a férfiak nem ugyanolyanok?

Javaslom a Férfiak a Marsról a nők a Vénuszról jöttek című könyvet.

A nő ventillálni szeret, a férfinak meg meg kell oldani a problémát.

Egyébként szerintem azért a férfi is szereti elmesélni a problémáit a párjának, és neki is rosszul esik, ha a nő a vadidegen másik félnek ad igazat. Legyünk már kicsit lojálisak a párunkkal.

ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs sok nő, akire mindkettő igaz. Én is szeretek néha csak simán ventillálni, amikor nem az a fontos, hogy oldják meg a problémámat, csak legyen kinek elpanaszkodni azt, ami zavar. Mondjuk azt is tudom magamról, hogy pitiáner hülyeségekről meg olyan dolgokról, amikben röhejesen nekem nincs igazam, nem szoktam panaszkodni (pl. hogy nem volt a kedvenc csokim raktáron a boltban vagy feloszlott a kedvenc együttesem). Fordítva sem zavar, ha a férfi panaszkodik, hasonló paraméterekkel (nyilván akkor igen, ha hülyeségeken rágja magát 3 órán keresztül, vagy olyasmin, amiben nemhogy nincs igaza, de még káros állásponton is van - pl. ha azon vinnyogna, hogy a haverját miért rúgták ki a munkahelyéről, amikor letaperolta engedély nélkül a gyakornok kiscsajt... de azt is megérteném, ha fordított esetben nekem lenne megmondva, hogy fordítva ülök a lovon).
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem különbözik annyira férfi és nő.

Férfiaknak és nőknek is általában jól esik, ha meghallgatják őket, és empatikusan reagálnak a problémájukra.

Az már az elfuserált neveltetés miatt van, ha a nő számára a férfi ettől taszító, de visszafelé pedig elvárja.

Az is neveltetés miatt van, hogy sok férfi azt gondolja, hogy ha valaki panaszkodik nekik, akkor mindenképp megoldási javaslatokat vár tőle. Én magam is pont így reagáltam sokszor, de rájöttem, hogy nem ez a helyzet, sokan csak empatikus meghallgatásra vágynak.

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Fura…én pont fordítva tapasztaltam mindig is.😅😅😅
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Igen.Így van.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint csak te fogsz ki ilyen nyomorult nőket kérdező. Én is meghallgatom a párom és ő is engem.
ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!