Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy iszonyatosan tetszik nekem egy fiú, és én is neki. De amikor beszélgetünk, néha alig merek a szemébe nézni, mert pattanásos az arcom.Barátnőm szerint ez baromság. Szerintetek is hülyeség?

16/L


2010. nov. 4. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az!
2010. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De lehet hogy a barátnődnek jobban tetszel és azt szeretné ha az ő szemébe néznél......erre még nem is gondoltál mi???:)
2010. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, erre még nem is gondoltam!:D
2010. nov. 4. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, a pattanások elmúlnak. Ezt a fiú is pontosan tudja. :)
2010. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én se merek sokszor a barátom szemébe nézni,bár nekem nincsenek pattanásaim,szóval nem tudom h miért van ez:S:( pedig nagyon szeretnék ezen változtatni,de nem megy vmiért:S
2010. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!