Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírom a történetet, hogy megértésétek.

Van egy lány, akit tavaly októberben ismertem meg és vettem fel MSN-re. Ekkor volt barátja kb 4 hónapja, de elkezdtem vele beszélgetni. Beszélgettünk és 1 hónap után már komolyabban érdekeltük egymást.Aztán idén januárban valamikor mondta, hogy hagyjuk egymást, mert a barátját szereti értsem meg. Megértettem, olyan szinten, hogy minden kapcsolatot megszakítottam vele, és nem is tudtam hogy él-e. Egészen júliusig. Júliusban felvett MSN-re, hogy mi van velem, jól vagyok e stb.. Egy napot beszélgettünk majd újra megszakította a kapcsolatot, mondván nem akarja a régi dolgokat hogy újra előjöjjön. Elfelejtettem. Szeptemberben viszont újra kezdődött minden, felvett MSN-re szeptember másodikán és újra elkezdtünk beszélgetni.Azt mondta szakított a barátjával ÉRTEM. Teltek a hónapok és egyre komolyabban érdekeltük egymást. Jött a szeretlek majd az ÖRÖKKÉ szeretni foglak szövegek. Jó volt minden, majd észre vettem valami nincs rendben, ekkor mondta hogy a volt barátja eszébe jut.Ez játszódott le:

-okés őt szereted?

-Nem nem őt szeretem nekem te kellesz és segíts elfelejteni a dolgot.

Röviden.

Megtettem mindent, egész nap beszélgettem vele csak, hogy elfelejtse végre. Nem sikerült.. Tegnap elment az Anyukájához 15:00 -kor mondtam neki hazaérsz csörgess meg. 17:20?! Megnéztem hogy volt e fent interneten, hát volt. Írt egy levelet röviden:

Téma: Bocsi:\

Tudod mondtam a voltam barátomat, ez még mindig fenn áll:\ és sajnos egyre jobban:\ ő nem tehet erről hagyd békén légyszíves sajnálom:\

Felhívtam, elkapott az ideg és elkezdtem neki mondani, hogy mondja meg mit akar tőlem telefonon. Kinyomta a telefont. Feljött MSN-re nem írtam rá és ő se rám, majd én írtam hogy akarsz még valamit mondani? Írja : Nem tudok mit mondani sajnálom.Összevesztünk fejemhez vágta töröljem le meg hogy NAGYOT CSALÓDOTT BENNEM, fogalmam sincs miket írtam neki, kiborultam. Letöröltem mindenhonnan majd rám írt MSN-en hogy örül neki, hogy örömet okozott ezzel az egésszel. (ezt arra írta, hogy nem mutattam ki, hogy bántana a szakítás) Majd egy 10-20 perccel később, hogy még fontos vagy nekem ügyelj magadra :) Így írta. Megbeszéltük hogy ma megbeszéljük mi legyen.

A kérdéseim:

Szerintetek, nyaljak neki , hogy vissza akarom kapni?

És ha azt mondja hogy vissza akar jönni, vissza engedjem?


Azt még nem írtam hogy nagyon szerelmes vagyok belé és szívem szerint vissza bírnám engedni. :( 16/f


2010. nov. 4. 07:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
NEMBÍROM MEGTENNI!!! annyira őszinte, írta hogy szeret csak hiányzik még az exe és nem akar ezzel bántani.. ááá
2010. nov. 4. 08:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat hívják úgy, hogy "szivola". A south parkban tűnt fel, és mennyire igaz. A nő, aki elszívja a férfiak spirituszát. Az eszedre hallgass most, öregem. Hidd el, nagyon sokat fogsz szenvedni, ha nem teszed lapátra. Darabokra fogja zúzni a szivedet. Tedd meg!!!! 22/f
2010. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezt már buktam akkor:\\ Utolsó esélyt megadtam neki aztán majd lesz valahogy, de mondta is hogy nem érdemlem meg az utolsó esélyt, hát majd kiderül: ) minden esetre köszi, óvatos leszek!
2010. nov. 4. 11:12
 14/19 A kérdező kommentje:
Kezdem úgyérezni srácok hogy megerősödtem.. és ez az utolsó esély járt neki:) Aztán vagy vagy sem.. De nem akarom elkiabálni elvagyunk:)
2010. nov. 4. 11:17
 15/19 A kérdező kommentje:
csesszétek meg k.rva nagy igazatok volt.. áááá én hülye f.sz:SSS most még egy éjszaka nem alszok ááá...
2010. nov. 4. 21:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Már érdekel. :D
2010. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kibékültünk, megígérte hogy örökre együtt stb. aztán most megint írta hogy nem kell csávó nem bírja megbecsülni a jót ilyenek..
2010. nov. 4. 21:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Az kemény. Akkor mostantól ne reagálj a közeledésére, mert minimum érzelmi nyomorék a csaj.
2010. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Most valami csávóval kavar ahogy én leszűrtem, meg írt smst hogy nemvárta hogy egy csajjal már egyből kikezdek, mert üzenőfalra kiírta hogy szeretlek a csaj igazából meg ne is ismerem csak be lájkoltam valami szart és azért írta ki... írtam neki smst idézem:


Nekem a csaj semmit se jelent, nem úgy mint neked az a bizonyos csávó aki már elég régóta meg lehet neked.. biztos édes jaajj akarom mondani köcsög hisz te azokat becsülöd ha akarod tudni nő nem lesz egy darabig mellettem..

2010. nov. 5. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!