Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírom a történetet, hogy megértésétek.

Van egy lány, akit tavaly októberben ismertem meg és vettem fel MSN-re. Ekkor volt barátja kb 4 hónapja, de elkezdtem vele beszélgetni. Beszélgettünk és 1 hónap után már komolyabban érdekeltük egymást.Aztán idén januárban valamikor mondta, hogy hagyjuk egymást, mert a barátját szereti értsem meg. Megértettem, olyan szinten, hogy minden kapcsolatot megszakítottam vele, és nem is tudtam hogy él-e. Egészen júliusig. Júliusban felvett MSN-re, hogy mi van velem, jól vagyok e stb.. Egy napot beszélgettünk majd újra megszakította a kapcsolatot, mondván nem akarja a régi dolgokat hogy újra előjöjjön. Elfelejtettem. Szeptemberben viszont újra kezdődött minden, felvett MSN-re szeptember másodikán és újra elkezdtünk beszélgetni.Azt mondta szakított a barátjával ÉRTEM. Teltek a hónapok és egyre komolyabban érdekeltük egymást. Jött a szeretlek majd az ÖRÖKKÉ szeretni foglak szövegek. Jó volt minden, majd észre vettem valami nincs rendben, ekkor mondta hogy a volt barátja eszébe jut.Ez játszódott le:

-okés őt szereted?

-Nem nem őt szeretem nekem te kellesz és segíts elfelejteni a dolgot.

Röviden.

Megtettem mindent, egész nap beszélgettem vele csak, hogy elfelejtse végre. Nem sikerült.. Tegnap elment az Anyukájához 15:00 -kor mondtam neki hazaérsz csörgess meg. 17:20?! Megnéztem hogy volt e fent interneten, hát volt. Írt egy levelet röviden:

Téma: Bocsi:\

Tudod mondtam a voltam barátomat, ez még mindig fenn áll:\ és sajnos egyre jobban:\ ő nem tehet erről hagyd békén légyszíves sajnálom:\

Felhívtam, elkapott az ideg és elkezdtem neki mondani, hogy mondja meg mit akar tőlem telefonon. Kinyomta a telefont. Feljött MSN-re nem írtam rá és ő se rám, majd én írtam hogy akarsz még valamit mondani? Írja : Nem tudok mit mondani sajnálom.Összevesztünk fejemhez vágta töröljem le meg hogy NAGYOT CSALÓDOTT BENNEM, fogalmam sincs miket írtam neki, kiborultam. Letöröltem mindenhonnan majd rám írt MSN-en hogy örül neki, hogy örömet okozott ezzel az egésszel. (ezt arra írta, hogy nem mutattam ki, hogy bántana a szakítás) Majd egy 10-20 perccel később, hogy még fontos vagy nekem ügyelj magadra :) Így írta. Megbeszéltük hogy ma megbeszéljük mi legyen.

A kérdéseim:

Szerintetek, nyaljak neki , hogy vissza akarom kapni?

És ha azt mondja hogy vissza akar jönni, vissza engedjem?


Azt még nem írtam hogy nagyon szerelmes vagyok belé és szívem szerint vissza bírnám engedni. :( 16/f


2010. nov. 4. 07:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt..csak játszik veled!Nem őt érdemled!Keress magadnak olyan lányt,aki csakis téged szeret,biztosan megtalálod az igazit,hisz még fiatal vagy!
2010. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a csaj. Az oké, hogy zavarodott, de ezzel másnak az érzésein gázol át. Veszélyes az ilyen! Nyílván az az ésszerű, ha kidobod, elfelejted, letörlöd, megszünteted, megszakítod, stb. Én ezt tenném. Rosszabbodhat a helyzet, ha tovább nyújtod. Ő meg szenvedjen csak a "se veled, se nélküled" kapcsolatában. Ennyi!
2010. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jaj azt nem írtam, hogy nem tudunk találkozni, és erről nem én tehetek hanem a csaj, mert csinált egy hülyeséget és nem engedik el:S Állítólag ezért szereti az exét..
2010. nov. 4. 07:20
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy meg tenném, de annyira szép volt :S
2010. nov. 4. 07:22
 5/19 A kérdező kommentje:
És fáj mikor látom hogy nem érdekli, ugyanúgy irkál üzenőfalra stb.. én meg fullra kész vagyok az egésztől:\\
2010. nov. 4. 07:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Velem is pont 16 éves koromban baszott ki egy csaj. Tudod, ami nem öl meg, az erősebbé tesz.
2010. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ergo mit tegyek?
2010. nov. 4. 07:29
 8/19 anonim válasza:
Szerintem ne vedd komolyan. nincs jobb dolga, mint eljátszani a "nincs ló,jó a szamár is" dolgot. Nem hiszem, hogy valaha is komolyan lehetne venni azt, am,it mond. nem tudja mit akar, gondolom egyedül semmiképp nem akar maradni, ennyi. Ne foglalkozz vele, mert ha hagyod magad ez még el fogja játszani jó párszor, csak mert tudja, hogy te bármikor ugrasz. Legyen büszkeséged!25/L
2010. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megpróbálok erős lenni, feljön megmondom neki hogy ez így nem fair hagyjuk akkor egymást ha csak ezt tudja csinálni.. Köszönöm szépen mindenkinek, de válaszokat még várok:)
2010. nov. 4. 08:07
 10/19 A kérdező kommentje:
és ez esik szarul, hogy már pasizik..
2010. nov. 4. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!